ТВ программа
15.04.2019 - 21.04.2019
РАДИО программа
  • Понедельник Понедельник

    15.04.2019     

    7:00     "Утро". Музыкально-информационная программа

    10:00   "День начался"

    11:00   "Новости"

    11:30   "Время врача"

    12:30   "Ракурс"

    13:00   "Новости"

    13:30   "Неделя". Информационно-аналитическая программа

    15:00   "Новости"

    15:30   Художественный фильм: "Скажи, что любишь меня"

    17:00   "Новости"

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Новости экономики"

    20:00   "Новости"

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   "Элегия"

    22:00   "В этот вечер"

    23:00   "Главный вопрос". Ток шоу

    0:00     "Новости"

    0:30     Художественный фильм: "Опасное задание"

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     "Джаз"

    3:00     "Пульс дня"

    3:50     "Главный вопрос". Ток шоу

    5:00     "Новости"

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     "Мелодия цветов"

    6:20     "Народные мелодии"

    15.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”. Musiqili veriliş 

    06.48 Musiqi dəqiqələri

    07.00 “Bakı, sabahin xeyir”. Musiqi proqramı

    07.30 Estrada proqramı

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı  (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi kaleydoskopu

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı (canlı)

    11.20 Konsert proqramı

    12.00 Xəbərlər  

    12.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu (Sirli, sehrli güllər haqqında nələri bilirik?)                              

    12.25 Mahnı qanadlarında

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər  

    14.10 “Retromania”. Musiqili - əyləncəli proqram (canlı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 El havaları

    15.30 “Kadrarxası” (“Kişi sözü” filmi)

    16.00 Konsert proqramı 

    16.30 “Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Melodiyadan - melodiyaya

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Konsert proqramı

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 Estrada kaleydoskopu

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı 

    21.00 “Ana dünyası”. Musiqi proqramı (Zərifə Əliyeva) (xatirə günü)

    21.20 Mahnı axşamı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Konsert proqramı

    23.00 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.50 Musiqi dəqiqələri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “İlmə” (Xalçalarımızda yaz mövsümü)

    00.40 Musiqi lövhələri

    00.50 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (I veriliş) (f)

    01.00 “Söz dünyamız” (İmadəddin Nəsimi-650)

    01.30 Konsert proqramı

    02.10 “Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri”. Musiqili veriliş

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Musiqi meridianlarında

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Вторник Вторник

    16.04.2019     

    7:00     "Утро". Музыкально-информационная программа

    10:00   "День начался"

    11:00   "Новости"

    11:30   "Время врача"

    12:30   "Ракурс"

    13:00   "Новости"

    13:30   Художественный фильм: "Легенда серебрянного озера"

    15:00   "Новости"

    15:30   "Дебаты поколений"

    16:30   "Теxно-новости"

    17:00   "Новости"

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Новости экономики"

    20:00   "Новости"

    20:50   «Конкурс мугама 2019»

    23:30   Художественный фильм: "Иллюзия обмана 2"

    0:00     "Новости"

    0:30     Художественный фильм: "Иллюзия обмана 2" (продолжение)

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     "Джаз"

    3:00     «Конкурс мугама 2019»

    5:30     "Теxно-новости"

    6:00     "Новости"

    6:30     "Народные мелодии"

    16.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli Xəzər”. Musiqi proqramı

    06.30 “Xeyrə qənşər” (Xalq gülməcələri)

    07.00 Konsert proqramı

    07.30 Azərbaycan kinofilmlərindən musiqi fraqmentləri

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi çələngi

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çağdaş qələmlər” (Radio pyeslərdə mövzu aktuallığı)

    11.35 Konsert proqramı

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Böyük tənəffüs”. Məktəblilər üçün proqram (Rənglərin möcüzəsi. Balaca rəssamların ürək sözləri)

    12.25 Konsert proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Pakistan - Azərbaycan əlaqələri.  Xaqani İsmayıl)

    14.40 “Ana Vətən”. Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Sözdən söz”. Ədəbi-bədii veriliş (Akademik Nizami Cəfərov) (canlı)

    15.45 Duetlər

    16.00 “Düşüncə tərzi” (Xaricdə təhsil və Azərbaycan təhsilinin müqayisəsi)

    16.30 Azərbaycan xalq mahnı və rəqsləri

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Dünya bu gün”. İctimai – siyasi proqram  (canlı)

    18.35 Konsert proqramı

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Musiqi kaleydoskopu

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”. Musiqi proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Konsert proqramı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Estrada konserti

    22.40 Ələkbər Tağıyevin mahnıları  (xatirə günü)

    23.00 “Axşam görüşləri” (Ənvər Əlibəyli) (II hissə) (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (II veriliş) (f)   

    00.20 Qəmbər Hüseynlinin mahnıları  (doğum günü)

    00.40 Konsert proqramı

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqi proqramı

    02.10 “Sevgilimsən, poeziya” (Nüsrət Kəsəmənli)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri” (Ramiz Mirişli - 85)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Среда Среда

    17.04.2019     

    7:00     "Утро". Музыкально-информационная программа

    10:00   "День начался"

    11:00   "Новости"

    11:30   "Время врача"

    12:30   "Ракурс"

    13:00   "Новости"

    13:30   Художественный фильм: "Поединок в горах"

    15:00   "Новости"

    15:30   "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра

    16:30   "Путешествие с Гюнель"

    17:00   "Новости"

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Новости экономики"

    20:00   "Новости"

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   "Главный вопрос". Ток шоу

    22:20   "Наука и инновации"

    23:20   Художественный фильм: "Небоскреб"

    0:00     "Новости"

    0:30     Художественный фильм: "Небоскреб" (продолжение)

    1:30     "Музыка"

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     "Наука и инновации"

    3:00     "Пульс дня"

    4:00     "Главный вопрос". Ток шоу

    5:00     "Новости"

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     "Путешествие с Гюнель"

    6:30     "Народные мелодии"

    17.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    07.00 Estrada konserti

    07.40 Mahnı çələngi

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Melodiyadan - melodiyaya

    10.50 “Şair öz səsində” (Etimad Başkeçid) (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat” (Biomüxtəliflik və ekologiya)

    11.30 Musiqi mozaikası

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                   

    12.05 “Əsrlərə səyahət”. Məktəblilər üçün proqram (Tariximizin daş yaddaşı. Şah Abbas və Uğurlu xan karvansarayları)

    12.25 Mahnı qanadlarında

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 “Retromania”. Musiqili - əyləncəli proqram (canlı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Muğam müsabiqəsi – 2019”

    16.00 Estrada kaleydoskopu

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Konsert proqramı

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Musiqi çələngi

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Konsert proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Emin Sabitoğlunun mahnıları

    21.20 Estrada proqramı

    22.00 Xəbərlər        

    22.10 Konsert proqramı

    22.40 “Yadigar səslər” (Lütfiyar İmanov – 90)

    23.00 “Həmsöhbət” (Qadın şairlərimizin yaradıcılığı. Şair Nəcibə İlkin)

    23.50 Musiqi lövhələri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (III veriliş) (f)

    00.20 Konsert proqramı

    01.10 “Ötən illərin nəğmələri”. Musiqi poqramı

    02.10 “Musiqi dünyası” (Qəmbər Hüseynli)

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Konsert proqramı

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Четверг Четверг

    18.04.2019     

    7:00     "Утро". Музыкально-информационная программа

    10:00   "День начался"

    11:00   "Новости"

    11:30   "Время врача"

    12:30   "Ракурс"

    13:00   "Новости"

    13:30   Художественный фильм: "Её большое сердце"

    15:00   "Новости"

    15:30   "Дебаты поколений"

    16:30   "Формула успеха"

    17:00   "Новости"

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Новости экономики"

    20:00   "Новости"

    20:50   «Конкурс мугама 2019»

    23:30   Художественный фильм: "Три метра над уровнем неба"

    0:00     "Новости"

    0:30     Художественный фильм: "Три метра над уровнем неба" (продолжение)

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     "Музыка"

    2:30     "Музеи Азербайджана"

    3:00     «Конкурс мугама 2019»

    5:30     "Формула успеха"

    6:00     "Новости"

    6:30     "Народные мелодии"

    18.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı      

    07.00 Bahar lövhələri

    07.30 Konsert proqramı      

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək” (Əmək və  Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər     

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili - əyləncəli proqram

    11.50 İnstrumental musiqi

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet”. Məktəblilər üçün proqram  (Beynəlxalq Yerlər Günü) 

    12.25 Konsert proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 Konsert proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın” (Polis çavuşu Rövşən Abdullayevin döyüş yolu)

    15.35 “Vətənim mənim”.  Musiqi proqramı

    16.00 Estrada proqramı

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Dünya bu gün”. İctimai – siyasi proqram (canlı)

    18.35 Konsert proqramı

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Melodiyadan - melodiyaya

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Konsert proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Konsert proqramı

    21.30 Mahnı axşamı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Konsert proqramı

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr” (Əfrasiyab Bədəlbəyli) (f)  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Əliağa Vahid (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Vasiliy Şukşin –“Qırmızı Kalina”) (povest)

    00.35 Tofiq Bayramın sözlərinə yazılmış mahnılar

    00.50 Musiqi lövhələri

    01.00 “Kino və musiqi”. Musiqili veriliş (Ramiz Mirişli)

    01.40 Konsert proqramı

    02.10 “Qum saatı” (Müğənni Hüseynağa Hadıyev)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Estrada meridianlarında

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Пятница Пятница

    19.04.2019     

    7:00     "Утро". Музыкально-информационная программа

    10:00   "День начался"

    11:00   "Новости"

    11:30   "Время врача"

    12:30   "Ракурс"

    13:00   "Новости"

    13:30   Художественный фильм: "Почему ты молчишь?"

    15:00   "Новости"

    15:30   Телевизионный фильм

    16:30   "Музыка"

    17:00   "Новости"

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Новости экономики"

    20:00   "Новости"

    20:50   "Пульс дня"

    21:30   "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра

    22:30   "Главный вопрос". Ток шоу

    23:30   Художественный фильм: "Овердрайв"

    0:00     "Новости"

    0:30     Художественный фильм: "Овердрайв" (продолжение)

    1:30     "Музыка"

    2:00     "Новости" (на английском языке) 

    2:15     "Джаз"

    3:00     "Пульс дня"

    4:00     "Главный вопрос". Ток шоу

    5:00     "Новости"

    5:30     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:00     Телевизионный фильм

    6:30     "Народные мелодии"

    19.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    06.48 Musiqi lövhələri

    07.00 “Obalardan, babalardan” (Azərbaycan ərazisində olan tarixi və etnoqrafik üslublu qalalar)

    07.30 Estrada kaleydoskopu

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra” (“Sönməz Nəsimi günəşi...”. Rafael Hüseynov)  

    10.35 Konsert proqramı

    11.00 Xəbərlər

    11.05 Melodiyadan - melodiyaya

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Uğur”. Məktəblilər üçün proqram (Bakıdakı 4 saylı Uşaq İncəsənət Məktəbində Nəsiminin 650 illiyinə həsr olunan tədbir)   

    12.25 Mahnı qanadlarında

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 “Retromania”. Musiqili - əyləncəli proqram (canlı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Muğam müsabiqəsi - 2019”

    16.00 “Ekstra taym”. İdman proqramı (canlı)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Axşamçağı” (Musiqimizin dünəni və bu günü)

    18.40 Musiqi mozaikası

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Musiqi çələngi 

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Konsert proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Konsert proqramı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Musiqi kaleydoskopu

    23.00 “Vaxtınız varsa” (Şair Ramiz Abdullayev)

    23.30 Estrada proqramı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Əliağa Vahid (II veriliş) (f)

    00.20 Konsert proqramı

    01.10 “Dastandan üzü bəri” (Aşıq Şöhrət Qəhrəmanovun həyat və yaradıcılığı)

    01.40 Konsert proqramı  

    02.10 Vaqif Gərayzadənin mahnıları

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqili veriliş  (Ədalət Vəzirov)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Суббота Суббота

    20.04.2019     

    7:00     "Утро". Музыкально-информационная программа

    10:00   Мультипликационные фильмы

    10:30   "Азербайджан - моя родина"

    11:00   "Новости"

    11:30   "Садоводство"

    12:00   "Кино-новости"

    12:30   "Точка соприкосновения"

    13:00   "Новости"

    13:30   Художественный фильм: "Я придумываю песню"

    15:00   "Новости"

    15:30   "Моя страна"

    16:00   Из золотого фонда Азербайджанского Телевидения

    16:30   "Книжный клуб"

    17:00   "Новости" 

    17:30   "Музыка"

    18:00   "Новости" (на русском языке)

    18:30   "Национальное производство"

    19:00   "Региональные новости"

    19:30   "Бизнес класс"

    20:00   "Новости" 

    20:50   "Планета"

    21:40   "Треугольник образования"

    22:40   "Место встречи"

    0:00     "Новости" 

    0:30     Художественный фильм: "Этим утром в Нью-Йорке"

    2:00     "Книжный клуб"

    2:30     "Точка соприкосновения"

    3:00     "Планета"

    3:50     "Место встречи"

    5:00     "Новости" 

    5:30     "Меджлиси-унс" 

    6:30     "Моя страна"

    7:00     "Кино-новости"

    7:30     "Бизнес класс"

    20.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni                     

    06.02 Verilişlərin açılışııl

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    06.30 Estrada konserti 

    07.40 Şənbə təranələri 

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50 Çıxış edir ART “Qaytağı” instrumental ansamblı

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Konsert proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Melodiyadan - melodiyaya

    14.00 Mahnı qanadlarında

    14.40 “Bəhər”. Uşaqlar üçün tok-şou (“Ölkəmizi tanıyaq” tur layihəsi. Bakı məktəblilərinin Naxçıvan təəssüratı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)         

    15.10 “Radiotamaşa” (Aqşin Babayev – “Ceviz ağacı” - I hissə) (f)

    15.40 Nəsibə Zeynalovanın iştirakı ilə musiqi komediyalardan parçalar (doğum günü)

    16.00 “Arzu”. Musiqi poçtu

    16.50 Musiqi dəqiqələri

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Konsert proqramı

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı  

    18.40 Estrada kaleydoskopu

    19.10 Musiqi mozaikası

    20.30 “Bizim planet”   

    21.00 “İllərin nəğmə yaddaşı”. Musiqi proqramı

    22.00 Xəbərlər                    

    22.10 Konsert proqramı

    23.00 “Həzin söhbətlər” (Gövhər Həsənzadənin yaradıcılığı)

    23.30 “Nəğməli axşamlar”. Musiqi proqramı  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    01.10 “Dünya bir nağıldır” (Nağıllarda padşah qızı obrazı. Tacir Səmimi) 

    01.40 Məmməd Rahimin sözlərinə yazılmış mahnılar (doğum günü)

    02.00 Eldar Mansurovun instrumental musiqisi

    02.10 Konsert proqramı

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    04.50 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Воскресенье Воскресенье

    21.04.2019     

    8:00     "Музыка"

    8:30     Мультипликационные фильмы

    9:00     "Панорама недели" (на английском)  

    9:30     "Настроение"

    11:00   "Ступенька"

    12:00   "Служу Республике Азербайджан"

    13:00   "Новости" 

    13:30   "Мир мугама"

    14:30   Художественный фильм: "Простые истины"

    15:50   "Вкусный Мир"

    16:30   "Парламентская неделя"

    17:00   "Новости" 

    17:30   Художественный фильм: "Любовь с препятствиями"

    19:00   "Xамса".Интеллектуальная игра.

    20:00   "Неделя". Информационно-аналитическая программа

    21:30   "Песни лет"

    22:40   Художественный фильм: "Праздничный переполох"

    0:30     "Музыка"

    1:30     "Настроение"

    3:00     "Неделя". Информационно-аналитическая программа

    4:30     "Песни лет"

    5:50     "Вкусный Мир"

    6:20     "Народные мелодии"

    21.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    07.00 “Şəbəkə”. Bədii - informasiya proqramı (Həftənin sənət mənzərəsi) 

    07.30 “Gün başladı”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    08.30 Musiqi mozaikası

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Sabahınız xeyir”. Bədii-əyləncəli proqram (“Şərti şumda kəsərlər...”) 

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (Xallı kəpənəklər və güllərin nağılı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 Konsert proqramı

    12.15 “Əsgər istəyi” (Qarabağ müharibəsi iştirakçısı, həkim Zakir Əliyev) 

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 Konsert proqramı

    14.00 Muğam saatı 

    14.30 “Bir nəğmənin nağılı” (Tofiq Quliyev, Zeynal Cabbarzadə - “Axşam mahnısı”)

    15.00 Konsert proqramı

    15.30 “Radiotamaşa” (Aqşin Babayev – “Ceviz ağacı” - II hissə) (f)

    16.00 Şən melodiyalar

    16.35 “Məktəb illəri” (Mütaliəni sevən şagirdlərlə söhbət)

    17.00 RV proqramı

    17.05 Konsert proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.10 Musiqi kaleydoskopu

    19.30 “Bulaq”

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”  

    22.30 Konsert proqramı

    23.00 “El havası” (Gənc aşıq Dərya)

    23.30 Ulduzların dueti

    23.45 Konsert proqramı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Çıxış edir Brilliant Dadaşova, İlqar Muradov və Norveçin “Skruk” xoru

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş (Məmməd Rahim)

    01.00 Konsert proqramı

    01.30 “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 Estrada kaleydoskopu

    03.00 “Duyğu da bir nəğmədir”

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПОИСК
НОВОСТИ
18-04-2019 | 09:35
18-04-2019 | 09:34
18-04-2019 | 09:33
18-04-2019 | 09:31
17-04-2019 | 16:39
17-04-2019 | 16:38
17-04-2019 | 16:36
17-04-2019 | 16:29
15-04-2019 | 17:02
15-04-2019 | 16:59
ПОГОДА
Баку (19.04.2019) :
Малооблачно Ночью : +6+8 | Днем: +9+11
КУРСЫ ВАЛЮТ
Доллар:
Покупка: 1.697 | Продажа: 1.703

Рубль:
Покупка: 0.0249 | Продажа: 0.026

Евро:
Покупка: 1.8926 | Продажа: 1.9489
AzTV ПРЕДСТАВЛЯЕТ