ТВ программа
27-03-2017 - 02-04-2017
РАДИО программа
  • Понедельник Понедельник

    27.03.2017                

    8:00     "Новости"     

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа        

    11:00   "Новости"     

    11:30   Художественный фильм: "Королевство полной луны"

    13:00   "Неделя". Информационно-аналитическая программа 

    14:00   "Новости"     

    14:30   "Наша планета"       

    15:15   Мультипликационные фильмы    

    15:30   "Будем здоровы"      

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости"     

    17:30   "Азербайджан - мой край родной"           

    18:00   "Новости" (на русском языке)       

    18:30   Телевизионный фильм       

    19:00   "Региональные новости"    

    19:30   "Музыка"      

    20:00   "Новости"     

    20:50   "Пульс дня"  

    21:30   Телевизионный Конкурс Мугам - 2017   

    0:00     "Новости"     

    0:30     Художественный фильм: "Кровный отец"         

    2:00     "Новости" (на английском языке)            

    2:15     "Пульс дня"  

    3:00     Телевизионный Конкурс Мугам - 2017   

    6:00     "Новости"     

    6:30     Телевизионный фильм       

    7:00     "Новости" (на английском языке)            

    7:15     "Азербайджан - мой край родной"            

    27.03.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”

    06.48 Azərbaycan rəqs ritmləri   

    07.00 “Sabahınız  xeyir” (təkrar)

    07.30 Çıxış edir Baba Salahov adına “Araz” XÇA ansamblı

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur” (Prezident təqaüdçüsü  Murad İbrahimov) (təkrar)

    10.25 Vaqif Gərayzadənin mahnıları (doğum günü)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı

    11.15 Musiqi çələngi 

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Böyük tənəffüs”. Məktəblilər üçün əyləncəli-intellektual proqram  (Həyatımızın ayrılmaz hissəsi –İnternet şəbəkəsi) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 Təsniflər. Oxuyurlar Ruzə İbişova və Zahid Quliyev  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Sərdar Bədəlov –“İstəsən oyadım  xatirələri” (şeirlər toplusu) (f) 

    14.30 Tofiq Babayevin melodiyaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)                                                                                                               

    15.05 “Yadigar səslər”. Yaşar Səfərov

    15.30 “İlham çeşməsi” (Beynəlxalq Teatr günü. Azərbaycan Teatrı müstəqillik illərində) (təkrar)

    16.00 İnstrumental melodiyalar 

    16.20 “İlmə”  (Folklor örnəklərində qəhrəmanlıq)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Çağdaş qələmlər” (“Ulduz” jurnalı proqramın qonağıdır)

    18.35 Vokal duetlər  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Şərq müdrikliyi”  (Kainat əlifbası Nəsimi şeirində)

    19.35 Teymur Elçinin sözlərinə yazılmış mahnılar (doğum günü)

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 Mahnı qanadlarında

    20.45 Anonslar

    20.50 “Muğam Televiziya müsabiqəsi- 2017” (Azərbaycan Televiziyası, Mədəniyyət kanalı  və Azərbaycan Radiosu ilə canlı yayım)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Nizami Gəncəvi (I veriliş) (f)

    00.20 Estrada proqramı

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”      

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Çağdaş qələmlər” (təkrar)

    02.40 “Pıçıldaşın ləpələr”. Musiqi proqramı

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “İlmə”  (təkrar)

    03.40 Oxuyur Vaqif Qurbanoğlu

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Вторник Вторник

    28.03.2017                

    8:00     "Новости"     

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа        

    11:00   "Новости"     

    11:30   Художественный фильм: "Дневник слабака-3"  

    13:00   "Я тоже был ребенком"      

    13:30   "Спортивный обзор"          

    14:00   "Новости"     

    14:30   "Пульс дня"  

    15:10   Мультипликационные фильмы    

    15:30   "Будем здоровы"      

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости"     

    17:30   "Азербайджан - мой край родной"           

    18:00   "Новости" (на русском языке)       

    18:30   Телевизионный фильм       

    19:00   "Региональные новости"    

    19:30   "Музыка"      

    20:00   "Новости"     

    20:50   "Пульс дня"  

    21:30   "Наука и инновации"         

    22:15   "Совершенно иной"

    23:00   Художественный фильм:  "Строго на запад"      

    0:00     "Новости"     

    0:30     Художественный фильм:  "Строго на запад" (продолжение)   

    1:00     Футбол. Отборочный тур Чемпионата Мира. Эквадор-Колумбия. В перерыве "Новости" (на английском языке) 

    3:00     "Пульс дня"  

    3:40     "Спортивный обзор"          

    4:10     "Наука и инновации"         

    5:00     "Новости"     

    5:50     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:20     Телевизионный фильм       

    7:00     "Новости" (на английском языке)            

    7:15     "Азербайджан - мой край родной"            

    28.03.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Anamız Vətən”. Musiqi proqramı  

    06.30 Çıxış edir xalq istedadları

    07.00 “Gülüş ustaları” (Rüfət Zəbioğlu)  (f)

    07.30 Telman Hacıyevin mahnıları  

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 İslam Rzayevin rəhbərliyi ilə instrumental ansamblın lent yazıları  

    10.30 “Duyğu yarpaqları”.  Hüseyn Cavid  (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat”. Radio jurnalı  (Yaz bərabərliyi) (təkrar)

    11.30 “Xeyrə qənşər”  (Gəraylılar) (təkrar)

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dünyanı tanıyın”. Uşaqlar üçün öyrədici proqram (Dünyanın ən isti ölkəsi –Qətər) (təkrar)

    12.25 Anonslar                                                                                                                                           

    12.30 “Sənət söhbətləri” (Rza Təhmasib)  (f)  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti 

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Ukraynadakı Azərbaycan diasporunun nümayəndəsi Arifə Muxtarova) (təkrar)

    14.40 Tacəddin Şahdağlının sözlərinə yazılmış mahnılar (doğum günü)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Xəbəriniz olsun”. Musiqili - əyləncəli proqram

    15.55 Anonslar

    16.00 “Yurda sarı” (Cəbrayılın Xələfli kəndi) (təkrar)

    16.30 Teymur Elçinin sözlərinə yazılmış mahnılar (doğum günü)  

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün ...”. Musiqi proqramı

    17.50 “Poeziya dəqiqələri”. Teymur Elçin (doğum günü) (f)

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Musiqi dünyası”   (Səməd Vurğun və musiqi) 

    18.55 Anonslar 

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Qəzəl de ki, məşhuri dövran ola” (Füzulidən seçmələr) (f)

    19.35 Emin Sabitoğlu –“Gülüş sanatoriyası”  televiziya tamaşasından  musiqi

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Dövlət Təhlükəsizlik Xidməti işçiləri gününə həsr olunmuş bayram konserti

    21.00 “Müdriklər belə deyib” (Məhəmməd Füzuli) (f)

    21.30 Oxuyur Faiq Ağayev

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio”  (Mübariz Tağıyev) (f)

    22.40 Həzin instrumental musiqi  

    23.00 “Axşam görüşləri” (Yavər Kələntərli-115) (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi   (II veriliş) (f)

    00.20 “Gecə düşüncə...”  (AYB-nin yaradıcılıq mərkəzləri üzrə katibi İlqar Fəhmi)

    00.50 Musiqi dəqiqələri  

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Naxçıvanın musiqi kollektivləri”. Musiqili veriliş

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”  (təkrar)

    02.40 Oxuyur Elmira Məmmədova

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır”  (təkrar)

    03.40 Vətən nəğmələri  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Среда Среда

    29.03.2017                

    8:00     "Новости"     

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа        

    11:00   "Новости"     

    11:30   Художественный фильм: "Пятеро друзей"         

    13:00   "Из истории наших сражений"     

    13:30   "Точка соприкосновения"  

    14:00   "Новости"     

    14:30   "Пульс дня"  

    15:10   Мультипликационные фильмы    

    15:30   "Будем здоровы"      

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости"     

    17:30   "Азербайджан - мой край родной"           

    18:00   "Новости" (на русском языке)       

    18:30   Телевизионный фильм       

    19:00   "Региональные новости"    

    19:30   "Музыка"      

    20:00   "Новости"     

    20:50   "Пульс дня"  

    21:30   "Лично Вы"  

    22:15   Художественный фильм: "Герника"        

    0:00     "Новости"     

    0:30     Художественный фильм: "Однажды в Марселе"           

    2:00     "Новости" (на английском языке)            

    2:15     Художественный фильм: "Однажды в Марселе" (продолжение)        

    2:30     Джаз  

    3:00     "Пульс дня"  

    3:40     "Музыка"      

    4:10     "Лично Вы"  

    5:00     "Новости"     

    5:50     "Современная молодежь Азербайджана"

    6:20     Телевизионный фильм       

    7:00     "Новости" (на английском языке)            

    7:15     "Азербайджан - мой край родной"

    29.03.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (f)

    06.48 Saz havaları

    07.00 “Xeyrə qənşər” (f) 

    07.30 Çıxış edir vokal instrumental qruplar

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi çələngi   

    10.35 Çıxış edir Şərbət Rzaquliyev (klarnet)

    10.50 “Şair öz səsində”. Vasif Qurbanzadə  (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Vüqar Camalzadənin mahnıları 

    11.30 “Yurd yeri” (Əvəzxan Xankişiyev)   (təkrar) 

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                      

    12.05 “Sabaha pəncərə” (Uşaqlar usta yanında) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 Musiqi mozaikası  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti 

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Musiqi dünyası”  (Səməd Vurğun və musiqi) (təkrar) 

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı (Quşların həyat tərzi) (təkrar) 

    15.25 Anonslar

    15.30 “İgidnamə” (Mirələkbər İbrahimov) (f)

    15.50 “Marş ritmində”. Musiqi proqramı  

    16.00 “Dan ulduzu” instrumental ansamblın lent yazıları  

    16.40 Oyun havaları

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası  Teleradio Şirkətinin  proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı   

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Dünya, səndən kimlər keçdi” (Məmməd Dəmirçioğlu) (f)  

    18.35 Tofiq Bakıxanovun mahnıları  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Kino və musiqi” (Xəyyam Mirzəzadə  -“Arxadan vurulan zərbə”)

    19.45 Çıxış edir tarzən Ağasəlim Abdullayev

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Nəğməli axşamlar

    20.40 “Unudulmaz ifalar”. Xanlar Məhərrəmov (saz)  

    21.00 “Kino səltənəti” (Ələsgər Ələkbərov)   (f)

    21.30 Zərb muğam və rəqslər  

    22.00 Xəbərlər           

    22.10 “Abidələrimiz”  (Azərbaycan Miniatür Xalçaçılıq Məktəbi. Xalçaçı rəssam Eldar Həsən)  (f)

    22.40 Səfurə Əziminin lent yazıları

    23.00 “Sənətin yol yoldaşı” (Telman Qarayev) (f)   

    23.50 Azərbaycan valsları  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (III veriliş) (f)

    00.20 Melodiyadan-melodiyaya

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Xəbəriniz olsun”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)  

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”.  Hüseyn Cavid  (təkrar)

    02.40 Nəvvab Sadıxovun melodiyaları

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Simfonik musiqi saatı  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Четверг Четверг

    30.03.2017                

    8:00     "Новости"     

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа        

    11:00   "Новости"     

    11:30   "Садоводство"         

    12:00   "Мир студента"        

    12:30   "Киноштрих"           

    13:00   "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра       

    14:00   "Новости"     

    14:30   "Пульс дня"  

    15:10   Мультипликационные фильмы    

    15:30   "Будем здоровы"      

    16:30   "Современная молодежь Азербайджана"

    17:00   "Новости"     

    17:30   "Азербайджан - мой край родной"           

    18:00   "Новости" (на русском языке)       

    18:30   "История Азербайджана"   

    19:00   "Региональные новости"    

    19:30   "Музыка"      

    20:00   "Новости"     

    20:50   "Пульс дня"  

    21:30   Телевизионный Конкурс Мугам - 2017   

    0:00     "Новости"     

    0:30     Художественный фильм: "Старое ружье"           

    2:00     "Новости" (на английском языке)            

    2:15     "Пульс дня"  

    3:00     Телевизионный Конкурс Мугам - 2017   

    6:00     "Новости"     

    6:30     "История Азербайджана"   

    7:00     "Новости" (на английском языке)            

    7:15     Классическая музыка          

    30.03.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 İnstrumental melodiyalar

    06.30 Gənc ifaçıların konserti 

    07.00 “Yurd yeri”  (təkrar)

    07.30 “Ümid” ansamblının lent yazıları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05  “Soruşun cavab verək” (Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (f)

    11.50 Bahar lövhələri   

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet”. Uşaqlar üçün proqram  (Yaz yağışı) (təkrar)

    12.25 Anonslar                                                                                                                   

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər” (Şah İsmayıl Xətai)  (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri”.  Əvəz Süleyman

    14.20 Paşa Qəlbinurun sözlərinə yazılmış mahnılar (doğum günü)  

    14.40 Anonslar

    14.45 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın” (“Azərbaycan Bayrağı”  Ordeni ilə təltif olunmuş Aydın Manerov)  (təkrar)   

    15.25 Musiqi çələngi  

    16.00 Anonslar

    16.05 “Şirvan şikəstəsi”  (Balaban ifaçısı İzzətalı Zülfüqarov)  (f)

    16.35 Ədviyyə Rəhmətovanın melodiyaları (doğum günü)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün... ”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Daha bir görüş”. Musiqili veriliş (Xanım İsmayılqızı) (təkrar)

    18.50 Xəlil Cəfərov –“Rəqs” süitası 

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Duyğu yarpaqları”.  Paşa Qəlbinur (f) (doğum günü)

    19.35 Səfa Qəhrəmanovun lent yazıları (doğum günü)  

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Musiqi mozaikası  

    20.45 Anonslar

    20.50 “Muğam Televiziya müsabiqəsi- 2017” (Azərbaycan Televiziyası, Mədəniyyət kanalı  və Azərbaycan Radiosu ilə canlı yayım)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Əliağa Vahid  (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Anar – “Sizsiz”)

    00.35 Çıxış edir ART Tofiq Əhmədov adına estrada - simfonik orkestri  

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Radionun qızıl fondu”ndan: “Opera səhnəmizin ustaları”. Gülxar Həsənova (f) (xatirə günü)

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər”   (təkrar) 

    02.40 İnstrumental musiqi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Qərib axşamlar”  (Dərələyəzli el şairi Rəhman Mustafayev) (təkrar)

    03.40 Oxuyur Zamiq Hüseynov  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Пятница Пятница

    31.03.2017                

    8:00     "Новости"     

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа        

    11:00   "Новости"     

    11:30   Телевизионный фильм: "Армяне. Анатомия лицемерия".  1-2 части  

    13:30   Классическая музыка         

    14:00   "Новости"     

    14:30   Телевизионный фильм: "Крокодильи слезы"     

    15:20   "Ходжалинский геноцид"  

    17:00   "Новости"     

    17:30   Классическая музыка         

    18:00   "Новости" (на русском языке)       

    18:30   Телевизионный фильм: "Геноцид. Карадаглы"  

    19:00   "Региональные новости"    

    19:30   Классическая музыка         

    20:00   "Новости"     

    20:50   "Основной вопрос". Ток шоу        

    22:20   Телевизионный фильм: "Правда и лицемерие"  

    23:20   Художественный фильм:  "Несломленный"       

    0:00     "Новости"     

    0:30     Художественный фильм: "Несломленный" (продолжение)     

     

    2:00     "Новости" (на английском языке)            

    2:15     Телевизионный фильм: "Крокодильи слезы"     

    3:05     Классическая музыка         

    3:30     "Ходжалинский геноцид"  

    5:00     "Новости"     

    5:50     Телевизионный фильм: "Правда и лицемерие"  

    7:00     "Новости" (на английском языке)            

    7:15     Телевизионный фильм: "1915. Начало армянских фальсификаций"   

    31.03.2017

    06.00  Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02  Verilişlərin açılışı

    06.03  RV proqramı

    06.08 Orkestr pyesləri

    06.48 Musa Mirzəyev - “Sədini oxuyarkən” simfonik poema

    07.00 “Ulus sözü” (Əmir Teymurun vəsiyyətləri)  (təkrar) 

    07.30 Şikəstə və rənglər

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra” (Mart qırğınları) (f)

    10.35 Hacı Xanməmmədov –Kamança ilə orkestr üçün “Konsert” 

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Kino və musiqi” (Arif Məlikov – “Axırıncı aşırım) (təkrar)

    11.50 Sözsüz mahnılar 

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Navalça”. Uşaqlar üçün proqramı (Uşaq nitqi, uşaq yaddaşı) (təkrar)  

    12.35 “El bir olsa”. Musiqi proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Simfonik muğamlar

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Oxuyur Azər Zeynalov 

    14.30 “Hərb tariximizdən”  (Sovet İttifaqı Qəhrəmanı Museyib Allahverdiyev haqqında)  (təkrar) 

    14.45 Qəhrəmanlıq nəğmələri 

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Yaddaş səhifələri”  (Əlisa Nicat – “Mirzə Şəfi”) (f)

    15.20 Soltan Hacıbəyov- “Karvan” simfonik lövhəsi 

    15.30 “Əsrlərə  səyahət” (Qədim sənət nümunələrimiz) (təkrar)

    15.50 Vaqif Mustafazadə- “Bayatı - Şiraz” muğamı mövzusunda fantaziya

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı (IV İslam Həmrəylik oyunları)

    16.45 “Ana torpaq”. Musiqi proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün, Vətən oğulları...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Kül altından boy atacaq Xocalı”. Rekviem-kompozisiya (Azad Zahid və Abbas Qurbani) (f)

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “El havasi” (31 mart 1918) (təkrar)

    19.35 İnstrumental muğamlar

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Vətən nəğmələri

    20.50 Musiqi lövhələri

    21.00 “Vaxtınız varsa” (Yazıçı-publisist Gülzar İbrahimova) (f)

    21.30 Radio tamaşalarına yazılmış musiqi

    22.00 Xəbərlər

    22.10  “Gecə döyülən qapılar” (Qırmızı terror. 31 mart soyqırımı) (f) 

    22.40 Lirik melodiyalar

    23.00 Muğam axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Əliağa Vahid  (II veriliş) (f) 

    00.20 “Nəğmə dolu gecələr”. Musiqi proqramı

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Ana laylası”. Musiqili kompozisiya (f)

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra”  (təkrar)

    02.40 “Bakının ulduzları”. Musiqi proqramı 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Gecə döyülən qapılar” (Qırmızı terror. 31 mart soyqırımı) (təkrar) 

    03.40 Aşıq İmran Həsənovun lent yazıları 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)     

  • Суббота Суббота

    01.04.2017                

    8:00     "Новости"     

    8:30     "Утро". Музыкально-информационная программа        

    11:00   "Новости"     

    11:30   Художественный фильм: "Живым или мертвым"         

    12:50   "Находчивые"          

    13:30   "Шахматный клуб" 

    14:00   "Новости"     

    14:30   "Основной вопрос". Ток шоу        

    16:00   "Туран"         

    16:30   "Сельский час"        

    17:00   "Новости"     

    17:30   "Новости кино"       

    18:00   "Новости" (на русском языке)       

    18:30   Телевизионный фильм       

    19:00   "Региональные новости"    

    19:30   "Вечная мелодия"    

    20:00   "Новости"     

    20:30   "Наша планета"       

    21:15   Телевизионный фильм       

    22:00   Что? Где? Когда?. Интеллектуальная игра         

    23:00   "В этот вечер"          

    0:00     "Новости"     

    0:30     "Ретро". Художественный фильм: "Подсолнухи"          

    2:30     Джаз  

    3:10     "В этот вечер"          

    4:10     "Наша планета"       

    5:00     "Новости"     

    5:30     "Сельский час"        

    6:00     "Новости кино"       

    6:15     "Туран"         

    6:45     Документальный фильм    

    7:35     "Азербайджан - мой край родной"           

    8:00     Мультипликационные фильмы     

    01.04.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Şənbə təranələri

    06.40 İnstrumental el havaları 

    07.00 “Çiçək yağışı”  (Nəbi Xəzri)  (f)

    07.30 Məzəli mahnı və rəqslər

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    08.55 Anonslar

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş 

    10.50 Çıxış edir Vüqar Əbdülov 

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar) 

    11.50 “Unudulmaz ifalar”. Əşrəf  Əşrəfzadə (klarnet)

    12.00 “Gəzdim Azərbaycanı” (Kəlbəcər- Dədə Şəmşir yurdu)  (f)

    12.30 “Üzüyümün qaşı firuzədəndir”. Rəsul Rzanın sözlərinə yazılmış  mahnılar (xatirə günü)

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu (İçi yalan-palanla dolu el deyimləri-Qaravəllilər)

    13.25 “Gülür ellər”.  Musiqi proqramı

    14.00 RV proqramı

    14.05 “Azərbaycan əsgəri” (Kəlbəcər rayonu uğrunda gedən döyüşlərə həsr olunub)

    14.25 “Salamat qal Ana”. Musiqi proqramı

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)  

    15.10 “Bəhər” (Dostları birləşdirən körpü)  (təkrar)

    15.30 Bahar təranələri

    15.50 “Xatirələr işığında” (Mirzə Babayev)  (f)

    16.20 Musiqi kaleydoskopu

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Səngərə məktub” (Qarabağ müharibəsi iştirakçısı, ehtiyyatda olan mayor Səmədulla Tağıyev)

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    18.40 Çıxış edir qarmon ifaçısı Etibar Qasımbəyli 

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.00 Anonslar

    20.05 Mahnı axşamı 

    20.30 “Bizim planet”

    21.00 Azərbaycan bəstəkarlarının mahnıları mövzusunda fantaziyalar 

    21.20 “Yaz düşüncələri” (Əməkdar müəllim Vaqif Hüseynov) 

    22.00 Xəbərlər                       

    22.10 “O səsin sorağında”. Kəmalə Musayeva (f)

    23.00 “El havası” (Aşıq Xanlar Məhərrəmov)  (təkrar)

    23.30 Bəstəkarlarımızın  romansları

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Dastan gecəsi

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Estrada kaleydoskopu

    02.00 Xəbərlər

    02.10 Azərbaycan operalarından parçalar 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Çıxış edir gənc xanəndələr

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”.  Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)

  • Воскресенье Воскресенье

    02.04.2017                

    9:00     "Настроение"           

    10:30   "Панорама недели" (на английском)        

    11:00   Мультипликационные фильмы    

    12:00   "Служу Республике Азербайджан"          

    13:00   "Мир мугама"          

    14:00   "Новости"     

    14:30   Художественный фильм: "Красавицей я не была"        

    15:45   Мультипликационные фильмы    

    16:00   "Парламентская неделя"     

    17:00   "Новости"     

    17:30   Васиф Адыгезелов оратория "Карабах шикестеси"       

    18:15   "Зов"  

    19:00   "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра       

    20:00   "Неделя". Информационно-аналитическая программа 

    21:30   "Признанные"          

    23:00   Художественный фильм: "Разведка боем"          

    0:35     Классическая музыка         

    1:00     "Настроение"           

    2:30     "Неделя". Информационно-аналитическая программа 

    4:00     "Я азербайджанец". Интеллектуальная игра       

    5:00     Телевизионный фильм: "Иреванское ханство"  

    6:00     ПРОФИЛАКТИКА

    02.04.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Əsgər andı”. Musiqi proqramı 

    06.30 “El havası”  (təkrar) 

    07.00 “Ana torpaq”. Musiqi proqramı

    07.30 “Şəbəkə” Bədii-informasiya proqramı (Həftənin sənət mənzərəsi)  

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    09.45 İnstrumental musiqi 

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Vətən varsa, bizdə varıq”. Radio kompozisiya (f)

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (Nağıl – tamaşa. Saymağı öyrənən uşaqlar)  (təkrar)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Vətən nəğmələri”. Musiqi proqramı

    11.50 Lirik melodiyalar

    12.00 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    12.15 Vasif Adıgözəlov –“Qarabağ şikəstəsi” oratoriyası

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 “Vətən bayatıları”. Musiqi proqramı 

    13.30 “Məktəb illəri” (Bu gün uşaq kitabı günüdür. Uşaqların kitaba marağı)

    13.50 Musiqi lövhələri

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Bir nəğmənin nağılı”  (Müslüm Maqomayev və Nəbi Xəzri –“Azərbaycan”) (f)

    15.30 Anonslar

    15.35 İbrahim Məmmədov – “Qəhrəmanlıq simfoniyası” 

    16.00 “Uşaqdan xəbər al” (Anamı incitmirəm) (təkrar) 

    16.20 “Sizin üçün, Vətən oğulları”. Musiqi proqramı 

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi” (Kəlbəcər rayonunun işğalına həsr olunub)

    18.00 Xəbərlər

    18.10 “Gəzdim Azərbaycanı” (Kəlbəcər- Dədə Şəmşir yurdu)  (təkrar)

    18.40 İnstrumental muğamlar

    19.00 “Söz dünyamız”  (Şair Şahmar Əkbərzadə) (f) 

    19.30 Xalq yaradıcılığı. “Bulaq” (Kəlbəcərin işğalından 24 il keçir)  

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”  (Məmməd Rahim)

    22.30 Çıxış edir Əhməd Bakıxanov adına XÇA ansamblı

    23.00 “Unudulmayanlar” (Şair Taleh  Həmid)  (f)

    23.30 Azərbaycan kinofilmlərindən musiqi

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri” (Anar - “Sizsiz”) (təkrar)

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş

    01.00 Xəbərlər                                

    01.10 “Muğam laylası”. Musiqili kompozisiya (f) 

    01.30 Xalq  yaradıcılığı: “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı  (təkrar)

    03.30 Oxuyur xalq ifaçıları 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Saz havaları

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar) 

ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПОИСК
НОВОСТИ
28-03-2017 | 12:42
28-03-2017 | 12:34
28-03-2017 | 12:18
28-03-2017 | 11:02
28-03-2017 | 11:00
28-03-2017 | 11:00
28-03-2017 | 08:44
28-03-2017 | 08:42
28-03-2017 | 08:40
28-03-2017 | 08:39
ПОГОДА
Баку (28.03.2017) :
Малооблачно Ночью : +4+6 | Днем: +14+16
КУРСЫ ВАЛЮТ
Доллар:
Покупка: 1.7 | Продажа: 1.78

Рубль:
Покупка: 0.0284 | Продажа: 0.0302

Евро:
Покупка: 1.8113 | Продажа: 1.9041
AzTV ПРЕДСТАВЛЯЕТ