TV Program
15.04.2019 - 21.04.2019
RADİO Program
  • Monday Monday

    15.04.2019     

    7:00     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    10:00   "Gün başladı"

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Həkim saatı"

    12:30   "Rakurs"

    13:00   "Xəbərlər

    13:30   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    15:00   "Xəbərlər

    15:30   Bədii film: "De ki, məni sevirsən"

    17:00   "Xəbərlər

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "İqtisadiyyat xəbərləri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Elegiya"

    22:00   "Bu axşam"

    23:00   "Əsas məsələ". Tok şou

    0:00     "Xəbərlər

    0:30     Bədii film: "Mühüm tapşırıq"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Caz musiqisi"

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:50     "Əsas məsələ". Tok şou

    5:00     "Xəbərlər

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Rənglərin nəğməsi"

    6:20     "Xalq təranələri"

    15.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”. Musiqili veriliş 

    06.48 Musiqi dəqiqələri

    07.00 “Bakı, sabahin xeyir”. Musiqi proqramı

    07.30 Estrada proqramı

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı  (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi kaleydoskopu

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı (canlı)

    11.20 Konsert proqramı

    12.00 Xəbərlər  

    12.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu (Sirli, sehrli güllər haqqında nələri bilirik?)                              

    12.25 Mahnı qanadlarında

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər  

    14.10 “Retromania”. Musiqili - əyləncəli proqram (canlı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 El havaları

    15.30 “Kadrarxası” (“Kişi sözü” filmi)

    16.00 Konsert proqramı 

    16.30 “Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Melodiyadan - melodiyaya

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Konsert proqramı

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 Estrada kaleydoskopu

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı 

    21.00 “Ana dünyası”. Musiqi proqramı (Zərifə Əliyeva) (xatirə günü)

    21.20 Mahnı axşamı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Konsert proqramı

    23.00 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.50 Musiqi dəqiqələri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “İlmə” (Xalçalarımızda yaz mövsümü)

    00.40 Musiqi lövhələri

    00.50 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (I veriliş) (f)

    01.00 “Söz dünyamız” (İmadəddin Nəsimi-650)

    01.30 Konsert proqramı

    02.10 “Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri”. Musiqili veriliş

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Musiqi meridianlarında

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Tuesday Tuesday

    16.04.2019     

    7:00     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    10:00   "Gün başladı"

    11:00   "Xəbərlər

    11:30   "Həkim saatı"

    12:30   "Rakurs"

    13:00   "Xəbərlər"

    13:30   Bədii film: "Gümüş göl əfsanəsi"

    15:00   "Xəbərlər

    15:30   "Nəsillərin debatı"

    16:30   "Texno-xəbər"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "İqtisadiyyat xəbərləri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Muğam Televiziya müsabiqəsi 2019"

    23:30   Bədii film: "Xülyalar aləmində -2"

    0:00     "Xəbərlər

    0:30     Bədii film: "Xülyalar aləmində -2" (davamı)

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Caz musiqisi

    3:00     "Muğam Televiziya müsabiqəsi 2019"

    5:30     "Texno-xəbər"

    6:00     "Xəbərlər"

    6:30     "Xalq təranələri"

    16.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli Xəzər”. Musiqi proqramı

    06.30 “Xeyrə qənşər” (Xalq gülməcələri)

    07.00 Konsert proqramı

    07.30 Azərbaycan kinofilmlərindən musiqi fraqmentləri

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi çələngi

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çağdaş qələmlər” (Radio pyeslərdə mövzu aktuallığı)

    11.35 Konsert proqramı

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Böyük tənəffüs”. Məktəblilər üçün proqram (Rənglərin möcüzəsi. Balaca rəssamların ürək sözləri)

    12.25 Konsert proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Pakistan - Azərbaycan əlaqələri.  Xaqani İsmayıl)

    14.40 “Ana Vətən”. Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Sözdən söz”. Ədəbi-bədii veriliş (Akademik Nizami Cəfərov) (canlı)

    15.45 Duetlər

    16.00 “Düşüncə tərzi” (Xaricdə təhsil və Azərbaycan təhsilinin müqayisəsi)

    16.30 Azərbaycan xalq mahnı və rəqsləri

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Dünya bu gün”. İctimai – siyasi proqram  (canlı)

    18.35 Konsert proqramı

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Musiqi kaleydoskopu

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”. Musiqi proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Konsert proqramı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Estrada konserti

    22.40 Ələkbər Tağıyevin mahnıları  (xatirə günü)

    23.00 “Axşam görüşləri” (Ənvər Əlibəyli) (II hissə) (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (II veriliş) (f)   

    00.20 Qəmbər Hüseynlinin mahnıları  (doğum günü)

    00.40 Konsert proqramı

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqi proqramı

    02.10 “Sevgilimsən, poeziya” (Nüsrət Kəsəmənli)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri” (Ramiz Mirişli - 85)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Wednesday Wednesday

    17.04.2019     

    7:00     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    10:00   "Gün başladı"

    11:00   "Xəbərlər

    11:30   "Həkim saatı"

    12:30   "Rakurs"

    13:00   "Xəbərlər

    13:30   Bədii film: "Dağlarda döyüş"

    15:00   "Xəbərlər"

    15:30   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    16:30   "Günellə səyahət"

    17:00   "Xəbərlər

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "İqtisadiyyat xəbərləri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Əsas məsələ". Tok şou

    22:30   "Elm və innovasiya"

    23:20   Bədii film: "Məxfi kod"

    0:00     "Xəbərlər

    0:30     Bədii film: "Məxfi kod" (davamı)

    1:30     "Musiqi dəqiqələri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Elm və innovasiya"

    3:00     "Günün nəbzi"

    4:00     "Əsas məsələ". Tok şou

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Günellə səyahət"

    6:30     "Xalq təranələri"

    17.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    07.00 Estrada konserti

    07.40 Mahnı çələngi

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Melodiyadan - melodiyaya

    10.50 “Şair öz səsində” (Etimad Başkeçid) (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat” (Biomüxtəliflik və ekologiya)

    11.30 Musiqi mozaikası

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                   

    12.05 “Əsrlərə səyahət”. Məktəblilər üçün proqram (Tariximizin daş yaddaşı. Şah Abbas və Uğurlu xan karvansarayları)

    12.25 Mahnı qanadlarında

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 “Retromania”. Musiqili - əyləncəli proqram (canlı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Muğam müsabiqəsi – 2019”

    16.00 Estrada kaleydoskopu

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Konsert proqramı

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Musiqi çələngi

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Konsert proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Emin Sabitoğlunun mahnıları

    21.20 Estrada proqramı

    22.00 Xəbərlər        

    22.10 Konsert proqramı

    22.40 “Yadigar səslər” (Lütfiyar İmanov – 90)

    23.00 “Həmsöhbət” (Qadın şairlərimizin yaradıcılığı. Şair Nəcibə İlkin)

    23.50 Musiqi lövhələri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Nizami Gəncəvi (III veriliş) (f)

    00.20 Konsert proqramı

    01.10 “Ötən illərin nəğmələri”. Musiqi poqramı

    02.10 “Musiqi dünyası” (Qəmbər Hüseynli)

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Konsert proqramı

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Thursday Thursday

    18.04.2019     

    7:00     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    10:00   "Gün başladı"

    11:00   "Xəbərlər

    11:30   "Həkim saatı"

    12:30   "Rakurs"

    13:00   "Xəbərlər"

    13:30   Bədii film: "Onun böyük ürəyi"

    15:00   "Xəbərlər"

    15:30   "Nəsillərin debatı"

    16:30   "Uğur düsturu"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "İqtisadiyyat xəbərləri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Muğam Televiziya müsabiqəsi 2019"

    23:30   Bədii film: "Səma səviyyəsindən 3 metr yüksəklikdə-2"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Səma səviyyəsindən 3 metr yüksəklikdə-2"  (davamı)

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Musiqi dəqiqələri"

    2:30     "Azərbaycan muzeyləri"

    3:00     "Muğam Televiziya müsabiqəsi 2019"

    5:30     "Uğur düsturu"

    6:00     "Xəbərlər"

    6:30     "Xalq təranələri"

    18.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı      

    07.00 Bahar lövhələri

    07.30 Konsert proqramı      

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramının davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək” (Əmək və  Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər     

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili - əyləncəli proqram

    11.50 İnstrumental musiqi

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet”. Məktəblilər üçün proqram  (Beynəlxalq Yerlər Günü) 

    12.25 Konsert proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 Konsert proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın” (Polis çavuşu Rövşən Abdullayevin döyüş yolu)

    15.35 “Vətənim mənim”.  Musiqi proqramı

    16.00 Estrada proqramı

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Dünya bu gün”. İctimai – siyasi proqram (canlı)

    18.35 Konsert proqramı

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Melodiyadan - melodiyaya

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Konsert proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Konsert proqramı

    21.30 Mahnı axşamı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Konsert proqramı

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr” (Əfrasiyab Bədəlbəyli) (f)  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Əliağa Vahid (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Vasiliy Şukşin –“Qırmızı Kalina”) (povest)

    00.35 Tofiq Bayramın sözlərinə yazılmış mahnılar

    00.50 Musiqi lövhələri

    01.00 “Kino və musiqi”. Musiqili veriliş (Ramiz Mirişli)

    01.40 Konsert proqramı

    02.10 “Qum saatı” (Müğənni Hüseynağa Hadıyev)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Estrada meridianlarında

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Friday Friday

    19.04.2019     

    7:00     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    10:00   "Gün başladı"

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Həkim saatı"

    12:30   "Rakurs"

    13:00   "Xəbərlər"

    13:30   Bədii film: "Sən niyə susursan"

    15:00   "Xəbərlər"

    15:30   Televiziya filmi

    16:30   "Musiqi dəqiqələri"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "İqtisadiyyat xəbərləri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    22:30   "Əsas məsələ". Tok şou

    23:30   Bədii film: "Overdrayv"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Overdrayv" (davamı)

    1:30     "Musiqi dəqiqələri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Caz musiqisi

    3:00     "Günün nəbzi"

    4:00     "Əsas məsələ". Tok şou

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     Televiziya filmi

    6:30     "Xalq təranələri"

    19.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    06.48 Musiqi lövhələri

    07.00 “Obalardan, babalardan” (Azərbaycan ərazisində olan tarixi və etnoqrafik üslublu qalalar)

    07.30 Estrada kaleydoskopu

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra” (“Sönməz Nəsimi günəşi...”. Rafael Hüseynov)  

    10.35 Konsert proqramı

    11.00 Xəbərlər

    11.05 Melodiyadan - melodiyaya

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Uğur”. Məktəblilər üçün proqram (Bakıdakı 4 saylı Uşaq İncəsənət Məktəbində Nəsiminin 650 illiyinə həsr olunan tədbir)   

    12.25 Mahnı qanadlarında

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.10 “Retromania”. Musiqili - əyləncəli proqram (canlı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Muğam müsabiqəsi - 2019”

    16.00 “Ekstra taym”. İdman proqramı (canlı)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Axşamçağı” (Musiqimizin dünəni və bu günü)

    18.40 Musiqi mozaikası

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Musiqi çələngi 

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Konsert proqramı

    20.50 “Şirin yuxular”. Uşaqlar üçün nağıl proqramı

    21.00 Konsert proqramı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Musiqi kaleydoskopu

    23.00 “Vaxtınız varsa” (Şair Ramiz Abdullayev)

    23.30 Estrada proqramı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Əliağa Vahid (II veriliş) (f)

    00.20 Konsert proqramı

    01.10 “Dastandan üzü bəri” (Aşıq Şöhrət Qəhrəmanovun həyat və yaradıcılığı)

    01.40 Konsert proqramı  

    02.10 Vaqif Gərayzadənin mahnıları

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqili veriliş  (Ədalət Vəzirov)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Saturday Saturday

    20.04.2019     

    7:00     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    10:00   Cizgi filmlər

    10:30   "Azərbaycan yurdum mənim"

    11:00   "Xəbərlər

    11:30   "Bağçılıq"

    12:00   "Kino xəbər"

    12:30   "Təmas nöqtəsi"

    13:00   "Xəbərlər"

    13:30   Bədii film: "Mən mahnı qoşuram"

    15:00   "Xəbərlər

    15:30   "Məmləkətim"

    16:00   "Qızıl fonddan seçmələr"

    16:30   "Kitab klubu"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Milli istehsal"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Biznes klass"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Planet"

    21:40   "Təhsil üçbucağı"

    22:40   "Görüş yeri"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Bu səhər Nyu - Yorkda"

    2:00     "Kitab klubu"

    2:30     "Təmas nöqtəsi"

    3:00     "Planet"

    3:50     "Görüş yeri"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Məclisi-üns"

    6:30     "Məmləkətim"

    7:00     "Kino xəbər"

    7:30     "Biznes klass"

    20.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni                     

    06.02 Verilişlərin açılışııl

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    06.30 Estrada konserti 

    07.40 Şənbə təranələri 

    08.00 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Musiqili - informasiya proqramı davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50 Çıxış edir ART “Qaytağı” instrumental ansamblı

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Konsert proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Melodiyadan - melodiyaya

    14.00 Mahnı qanadlarında

    14.40 “Bəhər”. Uşaqlar üçün tok-şou (“Ölkəmizi tanıyaq” tur layihəsi. Bakı məktəblilərinin Naxçıvan təəssüratı)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)         

    15.10 “Radiotamaşa” (Aqşin Babayev – “Ceviz ağacı” - I hissə) (f)

    15.40 Nəsibə Zeynalovanın iştirakı ilə musiqi komediyalardan parçalar (doğum günü)

    16.00 “Arzu”. Musiqi poçtu

    16.50 Musiqi dəqiqələri

    17.00 Xəbərlər

    17.05 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Konsert proqramı

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı  

    18.40 Estrada kaleydoskopu

    19.10 Musiqi mozaikası

    20.30 “Bizim planet”   

    21.00 “İllərin nəğmə yaddaşı”. Musiqi proqramı

    22.00 Xəbərlər                    

    22.10 Konsert proqramı

    23.00 “Həzin söhbətlər” (Gövhər Həsənzadənin yaradıcılığı)

    23.30 “Nəğməli axşamlar”. Musiqi proqramı  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    01.10 “Dünya bir nağıldır” (Nağıllarda padşah qızı obrazı. Tacir Səmimi) 

    01.40 Məmməd Rahimin sözlərinə yazılmış mahnılar (doğum günü)

    02.00 Eldar Mansurovun instrumental musiqisi

    02.10 Konsert proqramı

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    04.50 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı

  • Sunday Sunday

    21.04.2019     

    8:00     "Xalq təranələri"

    8:30     Cizgi filmləri

    9:00     "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)

    9:30     "Ovqat"

    11:00   "Pillə"

    12:00   "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"

    13:00   "Xəbərlər"

    13:30   "Muğam dünyamız"

    14:30   Bədii film: "Sadə həqiqətlər"

    15:50   "Dadlı dünya"

    16:30   "Parlament həftəsi"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   Bədii film: "Maneəli sevgi"

    19:00   "Xəmsə". İntellektual oyun

    20:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    21:30   "İllərin nəğmələri"

    22:40   Bədii film: "Dəbdəbəli ziyafət"

    0:30     "Musiqi dəqiqələri"

    1:30     "Ovqat"

    3:00     "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    4:30     "İllərin nəğmələri"

    5:50     "Dadlı dünya"

    6:20     "Xalq təranələri"

    21.04.2019

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Konsert proqramı

    07.00 “Şəbəkə”. Bədii - informasiya proqramı (Həftənin sənət mənzərəsi) 

    07.30 “Gün başladı”. Musiqili - informasiya proqramı (canlı)

    08.30 Musiqi mozaikası

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Sabahınız xeyir”. Bədii-əyləncəli proqram (“Şərti şumda kəsərlər...”) 

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (Xallı kəpənəklər və güllərin nağılı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 Konsert proqramı

    12.15 “Əsgər istəyi” (Qarabağ müharibəsi iştirakçısı, həkim Zakir Əliyev) 

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 Konsert proqramı

    14.00 Muğam saatı 

    14.30 “Bir nəğmənin nağılı” (Tofiq Quliyev, Zeynal Cabbarzadə - “Axşam mahnısı”)

    15.00 Konsert proqramı

    15.30 “Radiotamaşa” (Aqşin Babayev – “Ceviz ağacı” - II hissə) (f)

    16.00 Şən melodiyalar

    16.35 “Məktəb illəri” (Mütaliəni sevən şagirdlərlə söhbət)

    17.00 RV proqramı

    17.05 Konsert proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.10 Musiqi kaleydoskopu

    19.30 “Bulaq”

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”  

    22.30 Konsert proqramı

    23.00 “El havası” (Gənc aşıq Dərya)

    23.30 Ulduzların dueti

    23.45 Konsert proqramı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Çıxış edir Brilliant Dadaşova, İlqar Muradov və Norveçin “Skruk” xoru

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş (Məmməd Rahim)

    01.00 Konsert proqramı

    01.30 “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 Estrada kaleydoskopu

    03.00 “Duyğu da bir nəğmədir”

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Musiqi karvanı

    05.00 Xəbərlər

    05.10 Musiqi karvanı