TV Program
23-01-2017 - 29-01-2017
RADİO Program
  • Monday Monday

    23.01.2017     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Cizgi filmləri

    12:00   Sənədli film

    12:30   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   Cizgi filmləri

    15:00   Bədii film: "Rəfiqələr"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Oskara gedən yol"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Əlaçı". İntellektual oyun 

    22:30   "Tam fərqli"

    23:15   "Musiqi dəqiqələri"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Qiymətli yük"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Caz musiqisi

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:40     "Musiqi dəqiqələri"

    4:10     "Tam fərqli"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:50     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:20     Sənədli film

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    23.01.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”

    06.48  Estrada melodiyaları

    07.00 “Sabahınız  xeyir” (təkrar)

    07.30 Çıxış edir xalq ifaçıları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur” (Prezident təqaüdünə layiq görülən, Bülbül adına orta-ixtisas musiqi məktəbinin şagirdi Nərminə

    İsmayılova qonağımızdır) (təkrar)

    10.25 Musiqi çələngi

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı

    11.15  “Qobustan” ansamblının lent yazıları

    11.30 Vokal duetlər

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Böyük tənəffüs”. Məktəblilər üçün əyləncəli-intellektual proqram  (Birinci yarım ili necə başa vururuq?. Məktəbli  sözü)  (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 Çıxış edir gənc istedadlar

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 İbrahim  Göyçaylı –“Xəzər də şeirdi”  (f)

    14.30 Adil Bəbirovun mahnıları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)                                                                                                               

    15.05 “Mirzə-Hüseyn segahı”. Oxuyur Elnur Zeynalov  

    15.30 “Kino səltənəti” (Ələsgər Ələkbərov)  (təkrar)

    16.00 Çıxış edir instrumental qruplar

    16.20 “Yurd yeri” (Bəhmən Vətənoğlu)  (f)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Çağdaş qələmlər” (“Kitabı sevək və sevdirək”. Qax radiosu) 

    18.35 İqbal Ağayevin melodiyaları  

    19.00 Xəbərlər

    19.05  “Yollar görüşəndə”. Bəstəkar Ruhəngiz Qasımova (f)

    19.55 Anonslar

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 Çıxış edir “Göy-göl”  Dövlət ansamblı

    20.50 Telman Hacıyev - Fortepiano ilə orkestr üçün “Poema”

    21.00 İslam Səfərli –“Xəzər sahilində bir çinar əkdim” (f)  

    21.30 Nəğməli axşamlar

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.00 “İlmə” (Xalçalarda, tikmələrdə qar)   

    23.30 “Səs xəzinəmizdən”. Müslüm Maqomayev  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Xurşidbanu Natəvan  (I veriliş)  (f)

    00.20  Kino filmlərə və televiziya tamaşalarına yazılmış musiqi

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Muğam dəsgahlarımız  

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Çağdaş qələmlər”  (təkrar)

    02.40 Vokal miniatürlər

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “İlmə”   (təkrar)

    03.40  Çıxış edir Zakir Bayramov (saz)  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”.  Publisistik musiqili proqram   (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”.  Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Tuesday Tuesday

    24.01.2017     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "İlin kraliçası"

    13:00   "Hərb tariximizdən"

    13:30   "İdman icmalı"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Sağlam olaq"

    15:30   Cizgi filmləri

    15:50   "Günün nəbzi"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   Televiziya filmi

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Elm və innovasiya"

    22:15   Bədii film: "Məğlubedilməzlər"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Hokkey yarışı"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Musiqi dəqiqələri"

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:40     "İdman icmalı"

    4:10     "Elm və innovasiya"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:50     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:20     Televiziya filmi

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    24.01.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 İnstrumental el havaları

    06.35 Çıxış edir “Aşıqlar” qrupu  

    07.00 “Gülüş ustaları” (Əliağa Ağayev) (f)

    07.30 Xeyransa Məmmədova və  Sahib  Kərimovun lent yazıları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Çıxış edir Aftandil İsrafilov (doğum günü)

    10.30 “Duyğu yarpaqları”.  Qasım Qasımzadə  (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat”. Radio jurnalı  (Astroitlər haqqında) (təkrar)

    11.30 “Xeyrə qənşər” (Şifahi xalq ədəbiyyatında ədəbi növlər və janrlar)  (təkrar)

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dünyanı tanıyın”. Uşaqlar üçün öyrədici proqram (Dünyanın ekzotik məkanları. Şri-Lanka) (təkrar)

    12.25 Anonslar                                                                                                                                           

    12.30 “Sənət söhbətləri”  (Karikatura sənəti)  (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti 

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Moskvadakı Azərbaycan diasporunun nümayəndəsi Nabat Qurbanova) (təkrar)          

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Mahnı qanadlarında

    15.35 Təsniflər. Oxuyur Səyyad Əlizadə

    16.00 “Yurda sarı”  (Sərhəd dirəyi –  Tərtərin Sarov kəndi)  (təkrar)

    16.30 “Aypara” qrupunun konserti

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası  Teleradio Şirkətinin  proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün ...”.  Musiqi proqramı

    17.50 “Misraların işığında”.  Nəriman Həsənzadə  (f)

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Muğam dünyamız” (Molla Pənah Vaqif) (f)

    18.55 Anonslar 

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Radionun qızıl fondundan”: Məsihinin qəzəlləri  (f)

    19.35 Mobil Babayevin mahnıları  

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Musiqi çələngi

    20.50 Xalq ritmləri  

    21.00 “Müdriklər belə deyib”  (Sədi Şirazi –“Gülüstan”)   (f)

    21.30 “Dilkəş” ansamblının lent yazıları

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio” (İslam Dadaşov)  (f)

    22.40 Oxuyur Almaz Ələsgərova

    23.00 “Axşam görüşləri”  (Aşıq Şakir-90)  (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Xurşidbanu Natəvan  (II veriliş)  (f)

    00.20 “Gecə düşüncə...”  (Oqtay Sadıxzadə) (təkrar)

    00.50 Musiqi dəqiqələri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Sözləri İbrahim Göyçaylınındır”. Musiqi proqramı (f)   

    01.50 Orkestr pyesləri

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”  (təkrar)

    02.40 Məmməd Salmanovun  lent yazıları

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır”  (təkrar)

    03.40 Çıxış edir teatr artistləri

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Wednesday Wednesday

    25.01.2017     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Bağdad oğrusu"

    13:30   "Təmas nöqtəsi"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Sağlam olaq"

    15:30   Cizgi filmləri

    15:50   "Günün nəbzi"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   Televiziya filmi

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   Bədii film: "Sürətlə irəli"

    23:00   "Xəbərlər"

    23:30   Voleybol. Çempionlar liqası. "Modena"” – "Telekom"

    1:30     "Caz musiqisi"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Musiqi dəqiqələri"

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:40     "Təmas nöqtəsi"

    4:10     "Palitra Art"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:50     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:20     Televiziya filmi: "Ucalıq"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    25.01.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram  (f)

    06.48 “Şənlik” ansamblının lent yazıları  

    07.00 “Xeyrə qənşər”  (təkrar) 

    07.30  Cabbar Musayevin melodiyaları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Qış lövhələri

    10.15 Musiqi çələngi  

    10.50 “Şair öz səsində”.  Mir Sədi Mirlər  (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Oxuyur İnci Şirvanlı  

    11.30 “İrəvan çuxuru”  (Multikulturalizm)  (təkrar)

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                      

    12.05 “Sabaha pəncərə”  (Asudə vaxt, maraq dünyası. Bakı məktəbliləri qonağımızıdır)

    12.25 Anonslar

    12.30 Xəyyam Mirzəzadənin mahnıları

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti 

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Muğam dünyamız” (Seyid Əzim Şirvani) (f)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı (Tədqiqatçı, professor Əsədulla Cəfərov Azıx mağarası haqqında) (təkrar)

    15.25 Anonslar

    15.30 Oyun havaları  

    15.40 “İgidnamə” (Elşad Bayramov) (f)

    16.00 “Vətən nəğmələri”. Musiqili veriliş  

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası  Teleradio Şirkətinin  proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı  

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Qasım bəy Zakirin qoşmaları (f)

    18.35 “Yadigar səslər”. Aşıq Şakir Hacıyev (doğum günü)  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Kino və musiqi” (Fikrət Əmirov – “Böyük dayaq”)

    19.45 İnstrumental qrupların konserti  

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Yeni ilin yeni nəğmələri  

    21.00 “İlham çeşməsi” (Aktyor Sabir Məmmədov)  

    21.30 Klassik şairlərin sözlərinə yazılmış vokal əsərlər

    22.00 Xəbərlər           

    22.10 “Abidələrimiz”  (Şəmkir abidələri)

    22.40 “Səs xəzinəmizdən”. Vaqif Mustafazadə

    23.00 “Bayatı-Şiraz” dəsgahı. Oxuyur Qəndab Quliyeva 

    23.35  Elçin İmanovun melodiyaları

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Xurşidbanu Natəvan  (III veriliş) (f)

    00.20 Populyar musiqi əsərləri   

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Radionun qızıl fondundan”: Oqtay Kazımi və Ramiz Heydər –“Qızıl toy” musiqili komediyası (I hissə)

    01.55 Anonslar

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”.  Qasım Qasımzadə  (təkrar)

    02.40 İnstrumental musiqi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Radionun qızıl fondundan”: Oqtay Kazımi və Ramiz Heydər –“Qızıl toy” musiqili komediyası (II hissə) 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Thursday Thursday

    26.01.2017     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Cizgi filmləri

    12:00   Sənədli film

    12:30   "Mən də uşaq olmuşam"

    13:00   "Əlaçı". İntellektual oyun 

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Sağlam olaq"

    15:30   Cizgi filmləri

    15:50   "Günün nəbzi"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Azərbaycan tarixi"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Şəxsən Siz"

    22:15   Bədii film: "Cənab Holms"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Qərb istiqamətində"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Musiqi dəqiqələri"

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:40     "Azərbaycan tarixi"

    4:10     "Şəxsən Siz"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:50     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:20     "Mən də uşaq olmuşam"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    26.01.2017

    06.00  Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02  Verilişlərin açılışı

    06.03  RV proqramı

    06.08 “Salam əsgər”. Musiqi proqramı  

    06.30 El havaları

    07.00 “İrəvan çuxuru”   (təkrar)

    07.30 Ədalət  Şükürovun  iştirakı ilə konsert

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək” (Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial  Müdafiə

    Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram

    11.50 Musiqi lövhələri

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet”. Uşaqlar üçün proqram  (Fırtınaların planetimizdə əhəmiyyəti)  (təkrar)

    12.25 Anonslar                                                                                                                   

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər” (Firudin bəy Köçərli)  (doğum günü)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri”.  Səlim Babullaoğlu (f)

    14.20 Aydın Ağasıyevin mahnıları  

    14.40 Anonslar

    14.45 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın” (“İgidliyə görə” medalı ilə təltif olunan Cümşüd Sultanovun döyüş yolu) (təkrar)

    15.25 “Səs xəzinəmizdən”. Oxuyur Bülbül

    16.00 Anonslar

    16.05 Musa Mirzəyevin əsərləri (doğum günü)  

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün... ”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Rəqs musiqisi

    18.25 “Yadigar səslər”. İslam Rzayev (xatirə günü)

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Seyid Hüseyn – “Bir hekayətin tarixçəsi - İsmailiyyə” (f)

    19.35 Vokal duetlər  

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Musiqi kaleydoskopu  

    21.00 “Şirvan şikəstəsi” (Şirvan aşığı Məharət Habiloğlu qonağımızdır)

    21.30 “Anam dəniz”. Musiqi proqramı  

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Qum saatı” (Xalq artisti Ağadadaş Qurbanov) 

    22.40 Çıxış edir gənc ifaçılar

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr” (Bakı nəğmələrdə)  (f) 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Süleyman Rüstəm  (I veriliş)  (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri”   (Anar –“Sizsiz”)

    00.35 Estrada proqramı

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Zərb muğam və xalq mahnıları  

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər” (təkrar) 

    02.40 Reyhan Müslümovanın lent yazıları

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Şirvan şikəstəsi”  (təkrar)

    03.40 Çıxış edir Zeynal İsayev  (sintezator)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Friday Friday

    27.01.2017     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Bağçılıq"

    12:00   Cizgi filmləri

    12:30   "Tələbə dünyası"

    13:00   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Sağlam olaq"

    15:30   Cizgi filmləri

    15:50   "Günün nəbzi"

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi mozaikası"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   Televiziya filmi

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   Televiziya filmi

    22:00   "Yaradanlar və yaşadanlar"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Xanım Amerika"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Musiqi dəqiqələri"

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:40     "Tələbə dünyası"

    4:10     "Zamanın sorağında"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:50     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:20     "Bağçılıq"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Xalq təranələri"

    27.01.2017

    06.00  Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02  Verilişlərin açılışı

    06.03  RV proqramı

    06.08  “Ovqat”.  Musiqili-əyləncəli proqram (f) 

    06.48 İnstrumental musiqi    

    07.00 “Sənət haqqında hekayələr” (Hökumə Qurbanova) (f)

    07.30 Çıxış edir uşaq musiqi kollektivləri

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra”  (Yeni “Füyuzat” dərgisinin 10 illiyi)

    10.35 “Yadigar səslər”. Məhəbbət Kazımov (xatirə günü)  

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Kino və musiqi” (Fikrət Əmirov – “Böyük dayaq”) (təkrar)   

    11.50 Oyun havaları  

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Haydı, qoçaqlar”. Uşaqlar üçün idman proqramı  (2 saylı UGİM-nin yetirmələri studiyamızda)  (təkrar)

    12.25 Musiqi çələngi  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti 

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Çıxış edir Aşıq Ədalət (doğum günü)  

    14.30 “Hərb tariximizdən”  (General-mayor Həzi Aslanovun döyüş yoluna həsr olunub)  (təkrar)

    14.45 Nağara ifaçısı Çingiz Mehdiyevin lent yazıları (doğum günü)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Yaddaş səhifələri”  (Əlisa Nicat – “Mirzə Şəfi”) (f)

    15.20 Qış lövhələri

    15.30 “Əsrlərə  səyahət” (Naftalan şəhərinə səyahət) (təkrar)

    15.50 Ruhəngiz Allahverdiyeva və Nadir Qafarzadənin iştirakı  ilə konsert

    16.20 “Xatirələr işığında” (Barat Şəkinskya) 

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Koroğlu havaları

    18.20 Musiqi çələngi

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Dədə sözü yerdə qalmaz” (Mətanət xanımla Şirvan bölgəsinin deyimləri haqqında)

    19.35 Çıxış edir Mehri Arifqızı (kamança)

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Musiqi mozaikası  

    21.00 “Elçi daşı”  (Mail Yaqub)  (f)

    21.30 Bəxtiyar Vahabzadənin sözlərinə yazılmış mahnılar

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Deyişmələr

    22.30  “Söz naxışı” (Yağışla bağlı ovqat)  (təkrar)

    23.00 Muğam axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Süleyman Rüstəm  (II veriliş) (f) 

    00.20 “Estrada musiqisi”

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Yubileylər, portretlər”. Tarzən Adil Bağırov (doğum günü) (f)  

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra”  (təkrar)

    02.40 Oxuyur Bilal Əliyev  

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Söz naxışı”  (təkrar)

    03.40 Tahir Əkbər - “Simfonik rənglər”

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)           

  • Saturday Saturday

    28.01.2017     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Beverli Hilzli gözəlçə-2"

    12:50   "Hazırcavablar"

    13:30   "Şahmat klubu"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   Bədii film: "Təmir olunan ev"

    16:00   "Turan"

    16:30   "Kənd saatı"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Kino-xəbər"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   Televiziya filmi

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:30   "Bizim planet"

    21:15   "Zima" Uşaq Musiqi Festivalı

    23:20   Televiziya filmi: "Sonun əvvəli"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     "Bu axşam"

    1:30     "Retro". Bədii film: "400 zərbə"

    3:20     "Musiqi dəqiqələri"

    4:10     "Bizim planet"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Kənd saatı"

    6:00     "Kino-xəbər"

    6:15     "Turan"

    6:45     Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbət"

    7:35     "Xalq təranələri"

    8:00     Cizgi filmləri

    28.01.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Şənbə təranələri

    06.40 “Bakı bayatıları”. Musiqi proqramı  

    07.00 “Çiçək yağışı” (Həmid Abbas)  (f)

    07.30 Şən melodiyalar

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    08.55 Anonslar

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş 

    10.50 Yallılar

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)  

    11.50 Dadaş Dadaşov - XÇA orkestri üçün “Süita”

    12.00 “Gəzdim Azərbaycanı” (Cəlilabad)  (f)

    12.30 Oxuyur Zaur Rzayev (doğum günü)

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu  (Hər şeydən Vətən yaxşı) (təkrar)

    13.25 Gənc estrada müğənnilərinin iştirakı ilə konsert

    14.00 RV proqramı

    14.05 “Azərbaycan əsgəri” (Mühəndis - istehkam bölmələrinə həsr olunub) (təkrar)

    14.25 Çıxış edir Gülbahar Şükürlü (qarmon)  

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)  

    15.10 “Uşaqdan xəbər al”. Uşaqlar üçün əyləncəli proqram (Səyahəti sevən uşaqlar)  (təkrar)

    15.30 Mahnı qanadlarında  

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı (Qeyri Olimpiya idman növlərindəki nailiyyətlərimiz)

    16.20 “Klassik irsimizdən” . Şah İsmayıl Xətai (f)

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Arzu”.  Musiqi poçtu

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Səngərə məktub” (Xalq artisti Könül Xasıyeva) (təkrar)

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    18.40 Vaqif Səmədoğlunun sözlərinə yazılmış mahnılar (xatirə günü)

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.00 Anonslar

    20.05 “Hümayun dəsgahı”. Oxuyur Ehtiram Hüseynov  

    20.30 “Bizim planet”

    21.00 “Qış düşüncələri” (Xalq artisti Hacı İsmayılov) (təkrar)

    21.40  Lirik instrumental musiqi

    22.00 Xəbərlər                       

    22.10 “Zamana səyahət edən bəstəkar”. Fərhəng Hüseynov

    23.00 “El havası” (Xalq mahnılarında və əfsanələrdə “quş” obrazı)

    23.30 Eyyub Yaqubovun iştirakı ilə konsert

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Çıxış edir ART musiqi kollektivləri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Musiqi təqvimi”

    02.00 Xəbərlər

    02.10 Dastan gecəsi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Retro şlyagerlər

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”.  Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)

  • Sunday Sunday

    29.01.2017     

    9:00     "Ovqat"

    10:30   "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)

    11:00   Cizgi filmləri

    12:00   "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"

    13:00   "Muğam dünyamız"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   Cizgi filmləri

    15:00   Bədii film: "Qəbul etdilər"

    16:30   "Dadlı dünya"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   Bədii film: "Özünü dostum kimi qələmə ver"

    19:00   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    21:30   "Sevilənlər"

    23:00   Bədii film: "Yenə də sən"

    0:40     "Musiqi dəqiqələri"

    1:10     Bədii film: "Yeni polis əhvalatı"

    3:10     Caz musiqisi

    3:30     "Ovqat"

    5:00     "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    6:30     "Dadlı dünya"

    7:00     "Xalq təranələri"

    7:30     Cizgi filmləri

    29.01.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Vətənin keşiyində”. Musiqi proqramı

    06.30 “El havası”  (təkrar) 

    07.00  Oxuyur Brilliant Dadaşova

    07.30 “Şəbəkə” Bədii-informasiya proqramı (Həftənin sənət mənzərəsi) (təkrar)

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    09.45 İraq-Kərkük mahnıları

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Sabahınız xeyir”. Bədii-əyləncəli proqram  (İllər bizi sınayır)

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (“E”-nin etimadı)  (təkrar)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çələng”. Musiqili veriliş  (təkrar)

    11.50 Rəqslər  

    12.00 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    12.15 “Daha bir görüş” (Vahid Əziz)  

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 Çıxış edir qaboy ustası Kamil Cəlilov (doğum günü)  

    13.30 “Məktəb illəri” (Milli qəhrəman Gültəkin Əsgərova yad edilir)  (təkrar)

    13.50 Ramiz Zöhrabov –“Uşaq səhnəcikləri” süitası

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Bir nəğmənin nağılı” (Nigar Rəfibəyli, Emin Sabitoğlu – “Neyləyim”)

    15.30 Anonslar

    15.35 “Qaya” Dövlət ansamblının konserti  

    16.00 “Bəhər”  (Soyuq qışa isti münasibət. 4 saylı Zəngilan məktəbi) 

    16.20 Oxuyur Zeynəb Xanlarova  

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi” (Şəhid atası Aşur  Muradov və Qarabağ  müharibəsi əlili Cəmil  Əsədov qonağımızdır) 18.00 Xəbərlər

    18.10  “Gəzdim Azərbaycanı” (Lerik)  (f)

    18.40  Çıxış edir  Kamil Vəzirovun rəhbərliyi ilə instrumental ansambl

    19.00 “Söz dünyamız” (Publisist Əhməd bəy Ağaoğlu)

    19.30 Xalq yaradıcılığı. “Bulaq”  (Böyük çillədən, kiçik çilləyə) (təkrar)

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri” (Seyid Hüseyn - 130)

    22.30 Vokal və instrumental duetlər

    23.00 “Unudulmayanlar”  (Şair İlyas Tapdıq)

    23.30 “Nəğməli dünya”. Musiqi proqramı  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri” (Anar - “Sizsiz”) (təkrar)

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş

    01.00 Xəbərlər                                

    01.10 Estrada melodiyaları

    01.30 Xalq  yaradıcılığı: “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı  (təkrar)

    03.30 Mürşüd Abbasov və Adil Bayramovun lent yazıları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Xor miniatürləri

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)