Bakı vaxtı : 
TV Proqram
06-10-2014 - 12-10-2014
RADİO Proqram
  • Bazar ertəsi Bazar ertəsi

    Bazar ertəsi      

    20.10.2014       

    8:00    "Xəbərlər"

    8:20    "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00  "Xəbərlər"

    11:20  "Sağlam olaq"

    12:20  Cizgi filmləri

    13:00  "Dünya kino ulduzları"

    13:30  "Təhsil və tərəqqi"

    14:00  "Xəbərlər"

    14:20  "Ailə həkimi"

    14:50  Bədii film: "Həqiqət tərəfdarı"

    17:00  "Xəbərlər"

    17:20  "Musiqi mozaikası"

    18:00  "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20  "Müasir Azərbayjan gənji"

    18:50  "Azərbayjan - yurdum mənim"

    19:15  Televiziya filmi: "Nur şəhəri"

    20:00  "Xəbərlər"

    20:30  Sənədli film: "Böyük şəhərin işıqları"

    21:30  "Musiqi mozaikası"

    22:00  Bədii film: "Qaçış"

    23:30  "Teleafişa"

    0:00    "Xəbərlər"

    0:20    Bədii film: "Gejə atəşi"

    2:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15    Televiziya filmi: "Nur şəhəri"

    2:55    "Musiqi mozaikası"

    3:10    "Ana dili"

    3:30    "Musiqi xəzinəsi"

    5:00    "Xəbərlər"

    5:30    Sənədli film: "Böyük şəhərin işıqları"

    6:25    "Müasir Azərbayjan gənji"

    7:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15  "Azərbayjan - yurdum mənim"

    20 Oktyabr

    Bazar ertəsi

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 “Nəğməli səhər”

    6.48 Orkestr fantaziyaları

    7.00 Çıxış edir gənc xanəndələr

    7.25 “Sevil” Vokal-İnstrumental Ansamblının lent yazıları

    7.45 Məmməd Cavadovun melodiyaları

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur”

    10.25 Mahnı qanadlarında

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Şur dəsgahı”. Oxuyur: Təyyar Bayramov

    11.45 Oyun havaları

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Göy qurşağı”. Məktəblilər üçün musiqili-informasiya proqramı

    12.30 İmruzə Hüseynovanın melodiyaları

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 Əvəz Süleyman – “Dərdsiz ana”

    14.30 Çıxış edir “Qala” qrupu

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Anasının balası”

    15.25 “Yadigar səslər, unudulmaz ifalar”. Tükəzban İsmayılova və Ələfsər Şəkili

    16.00 “Ailə həkimi”

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Çağdaş qələmlər”. Kamil Əfsəroğlu

    18.35 “Dügah” ansamblının lent yazıları

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 Marşlar

    19.15 “Musiqi xəzinəsi”

    20.20 Mikayıl Müşfiqin sözlərinə yazılmış mahnılar

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Teatr, teatr...”

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Ekstra taym”

    23.00 “Ozanların dilindən”

    23.30 Çıxış edir “İrs” Folklor Ansamblı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Xurşud Banu Natəvan

    00.20 “Dünya ulduzları”

    00.35 Mobil Babayevin kino musiqisi

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Opera səhnəmizin ustaları”. Lütfiyar İmanov

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Çağdaş qələmlər”

    02.40 İnstrumental musiqi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ozanların dilindən”

    03.40 Aşıq Əhməd Sadaxlının lent yazıları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim” proqramının davamı 

  • Çərşənbə axşamı Çərşənbə axşamı

    Çərşənbə axşamı

    21.10.2014       

    8:00    "Xəbərlər"

    8:20    "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00  "Xəbərlər"

    11:20  "Sağlam olaq"

    12:20  Cizgi filmləri

    13:05  Sənədli film: "Dəniz quşları"

    13:30  "İdman ijmalı"

    14:00  "Xəbərlər"

    14:20  "Ailə həkimi"

    15:05  Bədii film: "Tapşırıq"

    17:00  "Xəbərlər"

    17:20  "Musiqi mozaikası"

    18:00  "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20  "Müasir Azərbayjan gənji"

    18:50  "Asayişin keşiyində"

    19:20  "Ədəbi abidələr"

    20:00  "Xəbərlər"

    20:30  Bədii film: "İntiqam"

    22:15  "Zamanın sorağında"

    23:00  "Xəbərlər"

    23:20  "Musiqi mozaikası"

    23:45  Futbol. Çempionlar liqası. "Barselona" (İspaniya) - "Ayaks" (Niderland)

    2:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15    "Zamanın sorağında"

    3:00    "Ədəbi abidələr"

    3:30    "Musiqi xəzinəsi"

    5:00    "Xəbərlər"

    5:30    "Müasir Azərbayjan gənji"

    6:00    "Musiqi mozaikası"

    6:35    Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: sünbülqıran"

    7:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15  "Azərbayjan - yurdum mənim"

    21 Oktyabr

    Çərşənbə axşamı

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 “Azərbaycan əsgəri”. Musiqi proqramı

    6.30 Çıxış edir “Buta” Kamera Xoru

    6.45 Əli Kərimovun idarəsilə zurnaçılar dəstəsinin lent yazıları

    7.00 Mahnı çələngi

    7.25 Şən melodiyalar

    7.45 Çıxış edir uşaq musiqi kollektivləri

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

    9.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Çıxış edir instrumental qruplar

    10.30 “Duyğu yarpaqları”. Vaqif Səmədoğlu

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Elm və həyat”. Radio jurnalı

    11.25 Anonslar

    11.30 “Xeyrə qənşər”

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dərsdən sonra”. Yeniyetmələr üçün əyləncəli proqram

    12.25 Anonslar

    12.30 Nəriman Məmmədovun mahnıları

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 “Ünvanımız Azərbaycandır”

    14.35 Aşıq havaları                          

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Səs xəzinəmizdən”. Vaqif Mustafazadə

    15.25 Melodiyadan-melodiyaya

    16.00 “Mahur-hindi” dəsgahı. Oxuyur Fehruz Səxavət

    16.40 Musiqi lövhələri

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    17.50 “Poeziya dəqiqələri”. Fərhad Vəlizadə  

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Musiqi dünyası”

    18.55 Anonslar

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 “Sənət söhbətləri”

    19.35 Oxuyur Nəsibə Abdullayeva

    20.00 Xəbərlər

    20.05 “Səngərə məktub”

    20.25 Anonslar

    20.30 “Dirijor Yusif Axundzadədir”. Musiqi proqramı

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Dünya, səndən kimlər keçdi”

    21.35 Çıxış edir gənc istedadlar

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Dünəndən bu günə”. Şövkət Ələkbərova

    22.55 Anonslar

    23.00 “Axşam görüşləri”

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Xurşud Banu Natəvan (II veriliş)

    00.20 Musiqi çələngi

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Muğam laylası” (I veriliş)

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”

    02.40 Oxuyur Səməd Səmədov

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır”

    03.40 Vətən nəğmələri

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

  • Çərşənbə Çərşənbə

    Çərşənbə  

    22.10.2014       

    8:00    "Xəbərlər"

    8:20    "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00  "Xəbərlər"

    11:20  "Sağlam olaq"

    12:20  Cizgi filmləri

    13:05  Sənədli film: "Dəniz quşları"

    13:10  "Dərsdən sonra"

    13:30  "Təmas nöqtəsi"

    14:00  "Xəbərlər"

    14:20  "Ailə həkimi"

    15:05  Cizgi filmi

    15:25  Bədii film: "Polis əhvalatı"

    17:00  "Xəbərlər"

    17:20  "Musiqi mozaikası"

    18:00  "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20  "Müasir Azərbayjan gənji"

    19:00  "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00  "Xəbərlər"

    20:30  Bədii film: "Hesablaşma zamanı"

    22:20  "Palitra Art"

    23:00  "Xəbərlər"

    23:20  "Musiqi mozaikası"

    23:45  Futbol. Çempionlar liqası. "Qalatasaray" (Türkiyə) - "Borussiya D" (Almaniya)

    2:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15    Bakı Beynəlxalq Caz Festivalı

    3:00    "Təmas nöqtəsi"

    3:30    "Musiqi xəzinəsi"

    5:00    "Xəbərlər"

    5:30    "Müasir Azərbayjan gənji"

    6:00    "Musiqi mozaikası"

    6:35    Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: pinqvinlər"

    7:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15    "Azərbayjan - yurdum mənim"

    22 Oktyabr

    Çərşənbə

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram

    6.48 Estrada pyesləri

    7.00 Çıxış edir Baba Salahov adına “Araz” XÇA Ansamblı

    7.25 Polad Bülbüloğlunun mahnıları

    7.45 Azərbaycan təranələri

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Musiqi çələngi

    10.40 Çıxış edir instrumental heyətlər

    10.50 “Şair öz səsində”. Kamal Alışoğlu

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Yadigar səslər”. Yaqub Məmmədov

    11.30 “Yurd yeri”

    12.00 Xəbərlər                                                                                                   

    12.05 “Sabaha pəncərə”

    12.30 Nazim Qəmərlinskinin mahnıları

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 “Musiqi dünyası”

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Çıxış edir gənc muğam ifaçıları

    15.35 Vokal duetlər

    16.00 “Ailə həkimi”

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “İlham çeşməsi”

    18.35 Habil Əliyevin melodiyaları

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 Çıxış edir Arif Nəcəfov (qarmon)

    19.15 “Musiqi xəzinəsi”

    20.15 Anonslar

    20.20 Nəğməli axşamlar

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Gözəlləmə”. Musiqili veriliş

    21.40 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio”

    22.40 Oxuyur Oqtay Hacıyev

    23.00 “Abidələrimiz”

    23.30 Azərbaycan bəstəkarlarının vokal və instrumental əsərləri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Xurşudbanu Natəvan (III veriliş)

    00.20 Çıxış edir ART Tofiq Əhmədov adına Estrada-Simfonik Orkestri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Musiqi alətlərimizin vəsfi” (II veriliş)

     02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”. Vaqif Səmədoğlu

    02.40 Deyişmələr

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Bir səsin sorağında”. Şamo İsayev

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim” proqramının davamı 

  • Cümə axşamı Cümə axşamı

    Cümə axşamı    

    23.10.2014       

    8:00    "Xəbərlər"

    8:20    "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00  "Xəbərlər"

    11:20  "Sağlam olaq"

    12:30  "Tələbə dünyası"

    13:00  "Nə? Harada? Nə vaxt?". İntellektual oyun 

    14:00  "Xəbərlər"

    14:20  "Ailə həkimi"

    15:05  Bədii film: "RED-1"

    17:00  "Xəbərlər"

    17:20  "Musiqi mozaikası"

    18:00  "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20  "Müasir Azərbayjan gənji"

    18:50  "Keyfiyyət möhürü"

    19:20  "Azərbaycan tarixi"

    20:00  "Xəbərlər"

    20:30  Bədii film: "12 raund-2. Başlanğıj"

    21:55  "Musiqi mozaikası"

    22:25  Bədii film: "Soyuq gejə"

    23:00  "Xəbərlər"

    23:20  Bədii film: "Soyuq gejə" (davamı)

    0:05    Futbol. Avropa liqası. "Dnepr" (Ukraina) - "Qarabağ" (Azərbayjan)

    2:05    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:20    Bakı Beynəlxalq Caz Festivalı

    3:00    "Azərbaycan tarixi"

    3:30    "Musiqi xəzinəsi"

    5:00    "Xəbərlər"

    5:30    "Müasir Azərbayjan gənji"

    6:00    "Musiqi mozaikası"

    6:35    Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: şimal maralları"

    7:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15    "Azərbayjan - yurdum mənim"

    23 Oktyabr

    Cümə axşamı

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 Cəngi və yallılar

    6.30 Məzəli melodiyalar

    6.45 “Salam əsgər”. Musiqi proqramı

    7.00 El havaları

    7.25 Çıxış edir instrumental ansambllar

    7.45 Azərbaycan bəstəkarlarının uşaq nəğmələri

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək”

    10.35 Azərbaycan bəstəkarlarının melodiyaları

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram

    11.45 Çıxış edir Hacı Həmidoğlu (klarnet)

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet”. Uşaqlar üçün proqram

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər”

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 “Poeziya dəqiqələri”. Eldar İsgəndərzadə

    14.15 Qədim xalq havaları

    14.45 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Eldar Mansurovun mahnıları

    15.30 “Elm və həyat”.  

    15.50 Saz havaları

    16.00 Populyar musiqi əsərləri

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Vətən yaşasın”

    18.25 Musiqi çələngi

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 Zərb muğamlar

    19.20 “Payız düşüncələri”. Rafiq Savalan

    20.00 Xəbərlər

    20.05 “Opera səhnəmizin ustaları”. Ağababa Bünyadzadə

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 Oxuyur Aygün Bəylər

    21.30 “Sarıtel”

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Qum saatı”

    22.40 İnstrumental melodiyalar

    23.00 Estrada konserti

    23.30 İbrahim Göyçaylının sözlərinə yazılmış mahnılar

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Şah İsmayıl Xətai (I veriliş)

    00.20 “Yaddaş səhifələri”

    00.35 “Yadigar səslər”. Nərminə Məmmədova

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər”

    02.40 “Fərəh” ansamblının lent yazıları

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Sarıtel”

    03.40 Çıxış edir Güney Azərbaycan aşıqları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

  • Cümə Cümə

    Cümə  

    24.10.2014       

    8:00    "Xəbərlər"

    8:20    "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00  "Xəbərlər"

    11:20  "Sağlam olaq"

    12:20  Cizgi filmi

    13:00  "Mən də uşaq olmuşam"

    13:30  "Bağçılıq"

    14:00  "Xəbərlər"

    14:20  "Ailə həkimi"

    15:05  Bədii film: "RED-2"

               Xudojestvennıy filğm: "RED-2"

    17:00  "Xəbərlər"

    17:20  "Musiqi mozaikası"

    18:00  "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:20  "Müasir Azərbayjan gənji"

    19:00  "Breyn rinq". İntellektual oyun 

    20:00  "Xəbərlər"

    20:30  Bədii film: "Göl kənarındakı qız"

    22:00  "Parlaq zəka". İntellektual yarış

    22:50  Bədii film: "Roma"

    0:00    "Xəbərlər"

    0:20    Bədii film: "Roma" (davamı)

    1:40    "Musiqi mozaikası"

    2:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15    Bədii film: "Təyin olunmuş gejə"

    3:30    "Musiqi xəzinəsi" 

    5:00    "Xəbərlər"

    5:30    "Müasir Azərbayjan gənji"

    6:00    "Bağçılıq"

    6:30    Sənədli film: "Heyvanlar haqqında söhbətlər: qunduzlar"

    7:00    "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15    "Azərbayjan - yurdum mənim"

    24 Oktyabr

    Cümə

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 ”Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram

    6.48 Simfonik rəqslər

    7.00 İslam Rzayevin idarəsilə instrumental ansamblın lent yazıları

    7.25 Çıxış edir Nizami İsmayılov

    7.45 Azərbaycan rəqs ritmləri

    8.00 Xəbərlər

    8.05 RV proqramı

    8.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

    9.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra”

    10.35 Oxuyur Lalə Məmmədova

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    11.50 Xəlil Cəfərov – “Rəqs süitası”

    12.00 Xəbərlər

    12.05“Günəş”. Uşaqlar üçün ədəbi-bədii proqram

    12.25 Anonslar                                 

    12.30 Təsnif və xalq mahnıları

    13.00 Xəbərlər

    13.05 Günorta konserti

    13.30 İdman yenilikləri

    13.35 Günorta konsertinin davamı

    14.00 Xəbərlər

    14.05 Çıxış edir populyar vokal və instrumental qruplar

    14.45 Sözsüz mahnılar

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Oxuyur Gülyaz Məmmədova

     15.30 “Əsrlərə səyahət”

    15.50 Azərbaycan rəqs musiqisi

    16.00 “Ailə həkimi”

    16.50 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Vaxtınız varsa”

    18.35 “Yadigar səslər”. Yavər Kələntərli

    19.00 İdman yenilikləri

    19.05 Musiqi lövhələri

    19.15 “Musiqi xəzinəsi”

    20.15 Anonslar

    20.20 Çıxış edir “Səadət” ansamblı

    20.50 “Nağıl axşamı”

    21.00 Xəbərlər

    21.05 “Azərbaycanın estrada musiqisi”

    21.45 “Hərb tariximizdən”

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Vətənin keşiyində”. Musiqi proqramı

    22.30 “Söz naxışı”

    23.00 Muğam axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Şah İsmayıl Xətai (II veriliş)

    00.20 Musiqi mozaikası

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Bəstəkarlarımızın iş otağında”. Sərdar Fərəcov

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra”

    02.40 Lirik instrumental musiqi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Söz naxışı”

    03.40 Oxuyur Züleyxa Mirismayılova

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 «Gəl, səhərim» proqramının davamı 

  • Şənbə Şənbə

    Şənbə           

    18.10.2014   

    8:00      "Xəbərlər"

    8:20      "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00    "Xəbərlər"

    11:20    Bədii film: "Sehirli xalat"

    12:45    "Çoxbilmişlərdənsinizmi"

    13:30    "Şahmat klubu"

    14:00    "Xəbərlər"

    14:20    Bədii film: "Qırmızı Qartal haqqında əfsanə"

    16:15    "Kino-xəbər"

    16:30    "Turan"

    17:00    "Xəbərlər"

    17:20    "Yada düşər xatirələr"

    18:00    "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30    Bədii film: "Qələbə anı"

    20:00    "Xəbərlər"

    20:30    Televiziya filmi: "Müstəqil Azərbaycan"

    21:00    "İstiqlal yollarında". Konsert proqramı

    22:00    "Nə? Harada? Nə vaxt?". İntellektual oyun 

    23:00    Futbol. İspaniya çempionatı . "Barselona" - "Eybar". Fasilədə "Xəbərlər"

    1:00      Bədii film: "Senturion"

    2:25      "Musiqi mozaikası"

    2:45      Bədii film: "Mərd döyüşçü"

    4:05      "İstiqlal yollarında". Konsert proqramı

    5:00      "Xəbərlər"

    5:30      Televiziya filmi: "Müstəqil Azərbaycan"

    6:00      "Yada düşər xatirələr"

    6:30      "Kino-xəbər"

    6:45      "Turan"

    7:15      "Azərbaycan - yurdum mənim"

    8:00      Cizgi filmləri

    18 Oktyabr

    Şənbə

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 Şənbə təranələri

    6.45 Çəngi, yallı və marşlar

    7.00 “Azərbaycan elləri”. Musiqi proqramı

    7.25 Populyar melodiyalar

    7.45 Oyun havaları

    8.00 RV proqramı

    8.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    9.00 Xəbərlər

    9.05 “Gəl, səhərim” proqramının davamı

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50 Uvertüralar

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram

    11.45 Çıxış edir ART “Qaytağı” İnstrumental Ansamblı

    12.00 “Tarix pıçıldayan məkanlar”

    12.30 “Azərbaycan, yurdum mənim”. Musiqi proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu

    13.30 Mahnı qanadlarında

    14.00 RV proqramı

    14.05 “Azərbaycan əsgəri”

    14.25 Hərbi marşlar

    14.35 Aşıq havaları

    15.05 “Uşaqdan xəbər al”

    15.25 “Üzeyir Hacıbəylinin musiqi dünyası”

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı

    16.20 Vasif Adıgözəlov - “Odlar yurdu” oratoriyası

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Zərb muğamlar

    18.25 “Mir” Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    18.45 Rəqslər

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.40 “İgidnamə”

    21.00 Oxuyur Ramil Qasımov

    21.20 “Payız düşüncələri”

    22.00 Xəbərlər               

    22.10 “Xalq istedadları” - Rövşən Zeynalov

    23.00 “El havası”

    23.30 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Populyar musiqi əsərləri

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Yadigar səslər, unudulmaz ifalar”. Fatma Mehrəliyeva, Əbülfət Əliyev və Məmmədağa Ağayev

    02.00 Xəbərlər

    02.10 Musiqi çələngi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Muğam operalarından parçalar

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim” proqramının davamı 

  • Bazar Bazar

    Bazar   

    19.10.2014   

    9:00      "Ovqat"

    10:30    "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)

    11:00    "Parlaq zəka". İntellektual yarış

    12:00    "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"

    13:00    "Muğam dünyamız"

    14:00    "Xəbərlər"

    14:20    "Səadət"

    15:20    "Dadlı dünya"

    15:50    "Kənd saatı"

    16:20    "Parlament həftəsi"

    17:00    "Xəbərlər"

    17:20    Bədii film: "Tarzan Manhettendə"

    19:00    "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00    "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    21:30    "Breyn rinq". İntellektual oyun

    22:30    Bədii film: "Düpleks"

    0:00      Futbol. İspaniya çempionatı. "Vilyareal" - "Almeriya"

    2:00      "Ovqat"

    3:30      "Dadlı dünya"

    4:00      "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    5:00      "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    6:30      "Səadət"

    7:30    "Azərbaycan - yurdum mənim"

    19 Oktyabr

    Bazar

    6.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    6.02 Verilişlərin açılışı

    6.03 RV proqramı

    6.08 Şən melodiyalar

    6.30 Çıxış edir xalq istedadları

    7.00 “Simurq” ansamblının lent yazıları

    7.25 Oxuyur Alim Qasımov

    7.45 Simfonik rənglər

    8.00 RV proqramı

    8.05 Elza İbrahimovanın mahnıları

    8.30 “Şəbəkə”. Bədii-informasiya proqramı

    9.00 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram

    10.40 “Anasının balası”

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Sabahınız xeyir!” Bədii-əyləncəli proqram

    11.35 “Mən əsgər olanda”

    12.00 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    12.15 Musiqi çələngi

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Yadigar səslər”. Töhfə Əliyeva

    13.30 “Məktəb illəri”. Uşaqlar üçün kütləvi proqram

    13.50 Musiqi lövhələri

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Tarix pıçıldayan məkanlar”

    15.30 “Bura vətəndir”. Musiqi proqramı

    16.00 “Uşaqdan xəbər al”

     16.20 Xalq havaları

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi”. Musiqili veriliş

    18.00 Xəbərlər

    18.10 Marşlar

    18.20 “Könül nəğmələri”. Musiqili veriliş

    19.00 “Söz dünyamız”

    19.30 Xalq yaradıcılığı: “Bulaq”

    20.00 “Həftə”. Analitik-informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”

    22.30 Yeni lent yazıları

    22.50 İdman xəbərləri

    23.00 Əhsən Dadaşova adına “Xatirə” XÇA Ansamblının konserti

    23.30 “Unudulmayanlar”

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri”

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın!” Musiqi proqramı

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Azərbaycan musiqili komediyalarından parçalar

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Şəbəkə”. Bədii-informasiya proqramı

    02.40 Oxuyur Tahirə Muradova

    03.00 Xalq yaradıcılığı: “Bulaq”

    03.30 “Çahargah dəsgahı”. Konsert-kompozisiya

    04.00 Xəbərlər

    04.10 İnstrumental musiqi

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik-musiqili proqram