TV Proqram
16-10-2017 - 22-10-2017
RADİO Proqram
  • Bazar ertəsi Bazar ertəsi

    23.10.2017                            

                PROFİLAKTİKA                

    15:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı                   

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"              

    17:00   "Xəbərlər"                  

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)                     

    18:30   "Oskara gedən yol"               

    19:00   "Region xəbərləri"                 

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    20:00   "Xəbərlər"                  

    20:50   "Günün nəbzi"                       

    21:30   "Əlaçı". İntellektual oyun                 

    22:30   Bədii film: "Xüsusi bölmə. Odlu tufan"                   

    0:00     "Xəbərlər"                  

    0:30     "Bakı gecələri"                      

    1:30     Bədii film: "İzlənilən adam"             

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    2:15     Bədii film: "İzlənilən adam" (davamı)                     

    3:00     "Ana dili"                  

    3:15     "Günün nəbzi"                       

    3:55     Caz musiqisi              

    4:10     "Tam fərqli"               

    5:00     "Xəbərlər"                  

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"              

    6:00     "Musiqi dəqiqələri"               

    6:30     Televiziya filmi                     

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    7:15     "Xalq təranələri"                     

    23.10.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”

    06.48 Musiqi dəqiqələri

    07.00 “Sabahınız xeyir” (təkrar)

    07.30 El havaları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur” (Mir Mehdi Seyidzadə adına  Zığ qəsəbə kitabxanasında tədbir)

    10.25 Musiqi mozaikası  

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı

    11.20 Səbinə Ərəbli və Mirələm Mirələmovun konserti  

    11.45 Rəqs musiqisi   

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Böyük tənəffüs” (Məktəblilərin maraq dünyası) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 Estrada proqramı  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ruhumla üz-üzə” (Sona Vəliyeva) (f)

    14.30 Mahnı qanadlarında

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)                                                                                                               

    15.05 “Koroğlu” ansamblının konserti

    15.25 Anonslar

    15.30 “Kino səltənəti”  (Xalq artisti, bəstəkar Tofiq Quliyev) (təkrar)   

    16.00 Kinofilmlərdən rəqslər  

    16.20 “Dastandan üzü bəri”  (Üzeyir  Hacıbəyli)  (təkrar) 

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” . Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Çıxış edir populyar müğənnilər

    18.50  Payız lövhələri

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Şərq müdrikliyi” (Şərq şeirində işıq rəmzi)

    19.35 Çıxış edir gənc estrada müğənniləri  

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”.Musiqi proqramı  

    21.00 Hikmət Mahmud –“Karvan yolu” (şeirlər toplusu) (f)

    21.30 “Səs  xəzinəmizdən”. Səxavət Məmmədov (doğum günü) 

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.00 “İlmə” (Parça növləri)

    23.30  Pikə Axundovanın mahnı və romansları  

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Cəfər Cabbarlı (I veriliş) (f)

    00.20  Çıxış edir ART Səid Rüstəmov adına XÇA orkestri

    01.00 Xəbərlər

    01.10  Azərbaycan bəstəkarlarının səhnə əsərlərindən parçalar  

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Şərq müdrikliyi” (təkrar)  

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “İlmə”  (təkrar)

    03.40 Lirik mahnılar  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Çərşənbə axşamı Çərşənbə axşamı

    24.10.2017                            

    8:00     "Xəbərlər"                  

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı                     

    11:00   "Xəbərlər"                  

    11:30   Cizgi filmləri             

    12:10   Bədii film: "Pələnglər komandası"               

    13:30   "İdman icmalı"                      

    14:00   "Xəbərlər"                  

    14:30   "Günün nəbzi"                       

    15:20   "Ailə həkimi"             

    16:00   "61!". İntellektual oyun                    

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"              

    17:00   "Xəbərlər"                  

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)                     

    18:30   Televiziya filmi                     

    19:00   "Region xəbərləri"                 

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    20:00   "Xəbərlər"                  

    20:50   "Günün nəbzi"                       

    21:30   "Elm və innovasiya"              

    22:15   Bədii film: "Məhəbbət və xəyanət"              

    0:00     "Xəbərlər"                  

    0:30     Bədii film: "Qaçış üçün 3 gün"                     

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    2:15     Bədii film: "Qaçış üçün 3 gün" (davamı)                 

    3:00     "Günün nəbzi"                       

    3:40     Caz musiqisi              

    4:10     "Elm və innovasiya"              

    5:00     "Xəbərlər"                  

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"              

    6:00     "İdman icmalı"                      

    6:30     Televiziya filmi                     

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    7:15     "Xalq təranələri"                     

    24.10.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Çıxış edir instrumental ansambllar  

    06.30  Azərbaycan kinofilmlərindən fraqmentrlər

    07.00 “Səslər muzeyi”  (İsa Muğanna) (f)

    07.30  Vokal və instrumental qrupların konserti  

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05  Oxuyurlar Gülyaz və Gülyanaq Məmmədovalar

    10.30 “Duyğu yarpaqları”.  Hüseyn Cavid (doğum günü) (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat”. Radio jurnalı (Qida kimyası)(təkrar)

    11.30 “Xeyrə qənşər” (Dədə Qorqud dünyası)

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dünyanı tanıyın”. Uşaqlar üçün öyrədici proqram  (Uzaq Frans İosif torpaqları. Rusiya) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 “Sənət söhbətləri”  (İnsanlar, talelər) (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti 

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Sankt – Peterburqdakı  Azərbaycan diasporunun tələbə nümayəndələri)

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Xəbəriniz olsun”. Musiqili-əyləncəli proqram

    15.55 Anonslar  

    16.00 “Yurda sarı” (Torpaq qoxusu –   Şamaxı rayonu Ovculu kəndi) (təkrar)

    16.30  Aygün Bəylər və Ədalət Şükürovun konserti

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün ...”. Musiqi proqramı     

    17.50 “Poeziya dəqiqələri” . İradə Aytel (f)

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Musiqi dünyası”  (Nərminə Məmmədova)

    18.55 Anonslar

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Çağdaş qələmlər” (Yazıçı, tərcüməçi Kamran Nəzirli)  (f)

    19.35 Oxuyur Ramil Qasımov

    20.00 Xəbərlər

    20.15  Melodiyadan-melodiyaya

    21.00 “Əsrin sənətkarları” (Tofiq Əhmədov) (f)  

    21.30  Firəngiz Babayevanın mahnıları  (doğum günü)

    21.50  Vaqif Gərayzadənin  instrumental pyesləri

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio” (İlham Əsgərov) (f)

    22.40  “Yadigar səslər”. Hacıbaba Hüseynov  (xatirə günü)

    23.00 “Axşam görüşləri” (Hüseyn Cavid) (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Cəfər Cabbarlı  (II veriliş) (f)

    00.20 “Gecə düşüncə...”  (Ziyadxan Əliyev) (təkrar)

    00.50  Sözsüz mahnılar

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqi proqramı   

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”  (təkrar) 

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır”  (təkrar)

    03.40  İbrahim Məmmədovun əsərləri  (doğum günü)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Çərşənbə Çərşənbə

    25.10.2017                            

    8:00     "Xəbərlər"                  

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı                     

    11:00   "Xəbərlər"                  

    11:30   Cizgi filmləri             

    12:00   Televiziya filmi                     

    12:30   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun              

    13:30   "Təmas nöqtəsi"                    

    14:00   "Xəbərlər"                  

    14:30   "Günün nəbzi"                       

    15:20   "Ailə həkimi"             

    16:00   "Arşın mal alan". Vyana Kamera Teatrının tamaşası           

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"              

    17:00   "Xəbərlər"                  

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)                     

    18:30   "Azərbaycan muzeyləri"                   

    19:00   "Region xəbərləri"                 

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    20:00   "Xəbərlər"                  

    20:50   "Günün nəbzi"                       

    21:30   "61!". İntellektual oyun                    

    22:00   İLK DƏFƏ. Televiziya filmi: "Ürəkləri fəth edən səs"                   

    23:05   Bədii film: "Üçüncü şəxs"                

    0:00     "Xəbərlər"                  

    0:30     Bədii film: "Üçüncü şəxs" (davamı)             

    1:30     Caz musiqisi              

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    2:15     "Musiqi dəqiqələri"               

    2:40     "Təmas nöqtəsi"                    

    3:10     "Günün nəbzi"                       

    3:50     Televiziya filmi: "Ürəkləri fəth edən səs"                 

    5:00     "Xəbərlər"                  

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"              

    6:00     Televiziya filmi                     

    6:30     "Azərbaycan muzeyləri"                   

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    7:15     "Xalq təranələri"                     

    25.10.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram  (f)   

    06.48  İnstrumental fantaziyalar

    07.00 “Xeyrə qənşər”  (təkrar)

    07.30  Çıxış edir estrada müğənniləri

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05  Musiqi çələngi  

    10.50 “Şair öz səsində”. Səfər Səfərli (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ana yurdum”.  Musiqi proqramı  

    11.30 “İrəvan çuxuru”  (Daşbaba abidələri) (təkrar)

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                      

    12.05 “Sabaha pəncərə” (Anam Azərbaycan)

    12.25 Çıxış edirlər Möhlət Müslümov (tar) və Munis Şərifov (kamança)

    12.40 Oxuyurlar Nəzakət Teymurova və Mənsum İbrahimov

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Musiqi dünyası”  (Nərminə Məmmədova) (təkrar)

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı  (təkrar)                                                                               

    15.25 Anonslar

    15.30 “İgidnamə” (Nurəddin İbrahimov) (f)

    15.50  Hərbi mahnılar

    16.00  “Xalq ifacılarımız”. Musiqili veriliş  (Xarrat Qulu)

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” . Musiqi proqramı  

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Populyar müğənnilərin konserti   

    18.40  İnstrumental musiqi

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Yadigar səslər”. Musiqili veriliş (Şövkət Ələkbərova – 95)

    19.45 Retro duetlər

    20.00 Xəbərlər

    20.15  Nəğməli axşamlar

    20.45 Əziz Əkbər Əzizlinin orkestr pyesləri  

    21.00 “İlham çeşməsi” (Vaqif İbrahimoğlu) (doğum günü)

    21.30  “Səs xəzinəmizdən”. Müslüm Maqomayev (xatirə günü)  

    22.00 Xəbərlər           

    22.10 “Abidələrimiz”  (Cavid muzeyi)

    22.40  Zərb muğam və rənglər

    23.00  Ötən illərin nəğmələri

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Cəfər Cabbarlı  (III veriliş) (f)

    00.20  Emin Sabitoğlunun kino musiqisi  

    01.00 Xəbərlər

    01.10  Üzeyir Hacıbəyli – “Arşın mal alan” operettasından parçalar (İlk tamaşanın il dönümü) (veriliş)

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları”. Hüseyn Cavid (təkrar) 

    02.40 Caz musiqisi  

    03.00 Xəbərlər

    03.10  Klassik musiqi

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə axşamı Cümə axşamı

    26.10.2017                            

    8:00     "Xəbərlər"                  

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı                     

    11:00   "Xəbərlər"                  

    11:30   Bədii film: "Mənim şən həyatım"                 

    13:00   "Əlaçı". İntellektual oyun                 

    14:00   "Xəbərlər"                  

    14:30   "Günün nəbzi"                       

    15:20   "Ailə həkimi"             

    16:00   Televiziya filmi                     

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"              

    17:00   "Xəbərlər"                  

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)                     

    18:30   "Azərbaycan tarixi"               

    19:00   "Region xəbərləri"                 

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"               

    20:00   "Xəbərlər"                  

    20:50   "Günün nəbzi"                       

    21:30   "Şəxsən Siz"              

    22:15   Bədii film: "Günün cəngavərləri"                 

    0:00     "Xəbərlər"                  

    0:30     Bədii film: "Ümumi hədəf"              

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    2:15     Bədii film: "Ümumi hədəf" (davamı)                       

    3:00     "Günün nəbzi"                       

    3:40     "Musiqi dəqiqələri"               

    4:10     "Şəxsən Siz"              

    5:00     "Xəbərlər"                  

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"              

    6:00     "Azərbaycan tarixi"               

    6:30     Televiziya filmi                     

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                

    7:15     "Xalq təranələri"                         

     

    26.10.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08  Estrada pyesləri

    06.30  “Bakı, sabahın xeyir”. Musiqi proqramı

    07.00 “İrəvan çuxuru”  (təkrar)

    07.30  Azərbaycan xalq mahnıları

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək”  (canlı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili -əyləncəli proqram  

    11.50  Oyun havaları   

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet” (Qızılağac qoruğunun canlılar aləmi) (təkrar)

    12.25 Anonslar                                                                                                                   

    12.30 “Dünyanı bəzəyənlər” (Tahir Salahov)  (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri”. Fərhad Vəlizadə (f)

    14.20  Oxuyurlar Məryəm Şabanova və Fuad Musayev  

    14.40 Anonslar

    14.45 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın...”  (təkrar)

    15.25 Estrada kaleydoskopu   

    16.00 Melodiyadan-melodiyaya

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün... ”.  Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Musiqi çələngi  

    18.55 Anonslar  

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Seyid Hüseyn – “Bir hekayətin tarixçəsi-İsmailiyyə” (f)

    19.35  Oxuyurlar Lalə Məmmədova və Abbas Bağırov  

    20.00 Xəbərlər

    20.15  Çıxış edir ART Gülarə Əliyeva adına “Dan ulduzu” instrumental ansamblı  

    20.45 Valslar

    21.00 “Tərəkəmə” (Borçalı aşıq mühiti. Aşıq Aida Qaraçöplü)

    21.30  Mahnı axşamı

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Gecə döyülən qapılar” (Ədəbiyyatşünas-alim Hənəfi Zeynallı)

    22.40  İlhamə Quliyeva və Oqtay Ağayevin lent yazıları

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr”  (Asəf Zeynallı) (f)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Mirzə Şəfi Vazeh  (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Hikmət Bozdağ – “Lətifə xanım – Atatürkün həyat yoldaşı”)  

    00.35  “Xəzərin sahilində”. Musiqi proqramı  

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Populyar musiqi əsərləri

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Dünyanı bəzəyənlər”   (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Tərəkəmə”  (təkrar)

    03.40  Tofiq Əhmədovun melodiyaları

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə Cümə

    20.10.2017                                        

    8:00     "Xəbərlər"                             

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı                                 

    11:00   "Xəbərlər"                             

    11:30   "Bağçılıq"                              

    12:00   Cizgi filmləri                         

    12:30   "Breyn rinq". İntellektual oyun                                

    13:30   "Tələbə dünyası"                               

    14:00   "Xəbərlər"                             

    14:30   "Günün nəbzi"                                  

    15:20   "Ailə həkimi"                         

    16:00   "Musiqi dəqiqələri"                            

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"                          

    17:00   "Xəbərlər"                             

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"                           

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)                                

    18:30   Televiziya filmi                                 

    19:00   "Region xəbərləri"                             

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"                           

    20:00   "Xəbərlər"                             

    20:50   "Günün nəbzi"                                  

    21:30   "XXl əsrin nur qapısı"                                   

    22:45   "Bu axşam"                           

    0:00     "Xəbərlər"                             

    0:30     Bədii film: "Cek Riçer"                                

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                            

    2:15     Bədii film: "Cek Riçer" (davamı)                             

    3:00     "Günün nəbzi"                                  

    3:40     "XXl əsrin nur qapısı"                                   

    5:00     "Xəbərlər"                             

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"                          

    6:00     "Bağçılıq"                              

    6:30     Televiziya filmi                                 

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)                            

    7:15     "Xalq təranələri"                                

    27.10.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqramı (f)

    06.48  Faiq Sücətdinovun instrumental musiqisi

    07.00 “Dünyanın gülüş ustaları” (Çarli Çaplin) (f)

    07.30  Məzəli mahnı və rəqslər

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra”  (Ömər Qoçulu –“Daşa dönmüş musiqi”)

    10.35 “Küləklər şəhəri Bakı”. Musiqi proqramı 

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10  Deyişmə

    11.40  Xalq Çalğı Alətləri ansambllarının ifasında rəqslər  

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Haydı, qoçaqlar”  (Yeniyetmələr arasında Atçılıq üzrə Bakı birinciliyi)(təkrar)

    12.35  “Ana Vətən”. Musiqi proqramı  

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 Oxuyurlar Nigar Şabanova  və Ariz Hüseynov

    14.30 “Hərb tariximizdən” (General-mayor Feyzulla Mirzə Qacar haqqında) (təkrar)

    14.45  Vətənpərvərlik mahnıları 

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Yaddaş səhifələri” (Aleksandr Düma - “Qafqaza səyahət”. IV hissə)  (f)

    15.20 Çıxış dir “Natiq” ritm qrupu

    15.30 “Əsrlərə səyahət” (Azərbaycan Xalq Təhsili Muzeyində) (təkrar)

    15.50  Musiqi dəqiqələri

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı

    16.45 Anonslar

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...” Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Axşamçağı”. Musiqili veriliş  (Rəşad İlyasov)

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Vaxtınız varsa” (Sayman Aruz) (f)

    19.35  Musiqi mozaikası

    20.00 Xəbərlər

    20.15  Çıxış  edir ART musiqi kollektivləri

    21.00 “Şirvan şikəstəsi” (Məmmədağa Babayev) (təkrar)

    21.30  “Payız mahnıları”. Musiqi proqramı 

    22.00 Xəbərlər

    22.10  Romanslar

    22.30 “Ocaq başı” (Butalar, naxışlar)

    23.00 Muğam axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”.  Mirzə Şəfi Vazeh (II veriliş) (f) 

    00.20 “Dirijor Ağaverdi Paşayevdir”. Musiqi proqramı (doğum günü)

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqi proqramı 

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra” (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ocaq başı” (təkrar)

    03.40  Asəf  Zeynallının əsərləri (xatirə günü)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)     

  • Şənbə Şənbə

    21.10.2017                                        

    8:00     "Xəbərlər"                             

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı                                 

    11:00   "Xəbərlər"                             

    11:30   Bədii film: "Dəcəl uşaq"                               

    12:50   "Hazırcavablar"                                 

    13:30   "Şahmat klubu"                                 

    14:00   "Xəbərlər"                             

    14:30   "Günün nəbzi"                                  

    15:10   "Musiqi dəqiqələri"                           

    16:00   "Turan"                                  

    16:30   "Kənd saatı"                          

    17:00   "Xəbərlər"                             

    17:30   "Kino-xəbər"                         

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)                                 

    18:30   Televiziya filmi                                 

    19:00   "Region xəbərləri"                             

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"                           

    20:00   "Xəbərlər"                             

    20:50   "Bizim planet"                                   

    21:35   "Yaradanlar və yaşadanlar"                          

    23:05   "Retro". Bədii film: "İtalyansayağı boşanma"                                 

    0:00     "Xəbərlər"                             

    0:30     "Retro". Bədii film: "İtalyansayağı boşanma" (davamı)                              

    1:25     Caz musiqisi                          

    2:15     Televiziya filmi                                 

    2:45     "Bizim planet"                                   

    3:30     "Yaradanlar və yaşadanlar"                          

    5:00     "Xəbərlər"                             

    5:30     "Kənd saatı"                          

    6:00     "Kino-xəbər"                         

    6:15     "Turan"                                  

    6:45     Sənədli film: "Cəngəllik: ağac çətirləri aləmi"                                 

    7:30     "Xalq təranələri"                                

    28.10.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Çıxış edir instrumental heyətlər 

    06.30  “Nəğməli Xəzər”. Musiqi proqramı 

    07.00 “Çiçək yağışı” (Nəbi Xəzri) (f)

    07.30 Şənbə təranələri

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    08.55 Anonslar

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50  Qarmonda çalır Orxan Mirzəyev

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)

    11.50  Rəqslər

    12.00 “Gəzdim Azərbaycanı” (İsmayıllı) (III veriliş) (f)

    12.30  Mahnı qanadlarında

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu  (Təbiəti qorumaq borcumuzdur) (təkrar)

    13.25 Estrada proqramı

    14.00 RV proqramı

    14.05 “Azərbaycan əsgəri” (Azərbaycan Silahlə Qüvvələrinin keçdiyi təlimlərə həsr olunub) (təkrar)

    14.25 “Vətən sağ olsun”. Musiqi proqramı

    14.40 Kamilə Nəbiyeva və İlkin Əhmədovun konserti

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)  

    15.10 “Bəhər” (Yaddaşa yazılanlar. Bir-neçə məktəbli studiyamızda) (təkrar)

    15.30 Oxuyurlar İradə İbrahimova və Elton Hüseynəliyev

    15.50 “Ozanların dilindən” (Koroğlu adının etimoloji izahı) (f)

    16.20 Melodiyadan- melodiyaya

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Arzu” musiqi poçtu

    18.00 Xəbərlər

    18.05“Səngərə məktub” (“Xatirə” kitabının baş redaktoru Nəzakət Məmmədova) (təkrar)

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    18.40  Brilliant Dadaşovanın konserti 

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.00 Anonslar

    20.05 Oxuyurlar  Sevda Ələkbərzadə və İlqar Muradov

    20.30 “Bizim planet”

    21.00 Ötən illərin nəğmələri

    22.00 Xəbərlər                       

    22.10 “Payız düşüncələri” (təkrar)                    

    22.50  Orkestr pyesləri

    23.00 “El havası”  (Xalq mahnılarında təhriflər və düzəlişlər) (təkrar)

    23.30  Füzulinin qəzəllərinə  yazılmış romanslar

    00.00 Xəbərlər

    00.10  “Qara Qarayevin əsərləri”. (Musiqili veriliş)

    01.00 Xəbərlər

    01.10  Musiqi təqvimi (veriliş)

    02.00 Xəbərlər

    02.10 Muğam dəsgahlarımız

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Taleyimə yazılan nəğmələr”. Yaqut Abdullayeva (f)

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)

  • Bazar Bazar

    22.10.2017                                        

    8:00     "Xəbərlər"                             

    8:30     Cizgi filmləri                         

    9:00     "Ovqat"                                 

    10:30   "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)                                  

    11:00   "Pillə"                        

    12:00   "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"                                  

    13:00   "Muğam dünyamız"                          

    14:00   "Xəbərlər"                             

    14:30   "Səadət"                                

    15:30   "Dadlı dünya"                                   

    16:00   "Parlament həftəsi"                           

    17:00   "Xəbərlər"                             

    17:30   Bədii film: "Maraqlı ailə"                              

    19:00   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun                          

    20:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı                               

    21:30   "Breyn rinq". İntellektual oyun                                

    22:30   "Sevilənlər"                           

    0:00     Bədii film: "Nyu-York, tək səni sevirəm"                            

    1:30     "Ovqat"                                 

    3:00     "Həftə". Analitik-informasiya proqramı                               

    4:30     "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun                          

    5:30     "Sevilənlər"                           

    7:00     "Dadlı dünya"                       

    7:30     "Xalq təranələri"                                

    29.10.2017

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08  Orkestr pyesləri

    06.30 “Azərbaycan əsgəri”. Musiqi proqramı 

    07.00  Çıxış edir Qara Qarayev adına Azərbaycan Dövlət kamera orkestri 

    07.30 “Şəbəkə”. Bədii – informasiya proqramı (Həftənin sənət mənzərəsi)  

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    09.45  Musa Mirzəyev – “Sədini oxuyarkən” lirik-simfonik poema

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Sabahınız xeyir” (“Susmaq qızıldır...” )

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası” (Quşların dili) (təkrar)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çələng”. Musiqili veriliş (təkrar) 

    11.50  Soltan Hacıbəyov – “Karvan” simfonik lövhəsi

    12.00 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    12.15  Azərbaycan  bəstəkarlarının əsərləri

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10  “Vətən nəğmələri”. Musiqi proqramı

    13.30 “Məktəb illəri” (Oktyabr-Cavidlər ayı. Məktəb,təlim və Cavidlər irsi) (təkrar)

    13.50  Arif Məlikov – “Simfonik  poema”

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Bir nəğmənin nağılı” (Polad Bülbüloğlu –“Durnalar”) 

    15.30 Anonslar

    15.35  Hərbi vətənpərvərlik mahnıları

    16.00 “Uşaqdan xəbər al” (Təbiəti  sevən uşaqlar) (təkrar)

    16.20  “Biz gəlirik, Qarabağ”.  Musiqi proqramı  

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi” (Sənət adamları ilə görüş)  (təkrar)

    18.00 Xəbərlər

    18.10 “Sevgilimsən poeziya”      

    18.40  “Həzilər yetirən Vətən torpağı”. Musiqi proqramı

    19.00 “Söz dünyamız” (Mirzə İbrahimov) (doğum günü) (f)

    19.30 Xalq yaradıcılığı: “Bulaq” (Payız)

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”

    22.30  Azərbaycan bəstəkarlarının romansları

    23.00 “Unudulmayanlar” (Arif  Əmrahoğlu) (doğum günü) (f)

    23.30 “Dirijor Rauf Abdullayevdir”. Musiqi  proqramı (doğum günü)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri” (Hikmət Bozdağ – “Lətifə xanım – Atatürkün həyat yoldaşı”) (təkrar)

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş  (Mirzə İbrahimov)

    01.00 Xəbərlər                                

    01.10  Lirik melodiyalar

    01.30 Xalq  yaradıcılığı: “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı  (təkrar)

    03.30  Qəhrəmanlıq kinofilmlərindən fraqmentlər

    04.00 Xəbərlər

    04.10  Simfonik pyeslər

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)