TV Proqram
11.06.2018 -17.06.2018
RADİO Proqram
  • Bazar ertəsi Bazar ertəsi

    18.06.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Azərbaycan muzeyləri"

    12:00   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    12:30   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Bizim planet"

    15:20   Səid Rüstəmovun mahnıları

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Musiqi dəqiqələri"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Azərbaycan rəqsləri"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Əlaçı". İntellektual oyun

    22:30   "Oxuyur Alim və Fərqanə Qasımovlar"

    23:15   Bədii film: "Əhməd  haradadır?"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Əhməd  haradadır?"  (davamı)

    1:15     "Musiqi dəqiqələri"

    1:35     Bədii film: "Entoni Zimmer"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Entoni Zimmer"  (davamı)

    3:15     "Ana dili"

    3:30     "Günün nəbzi"

    4:10     "Oxuyur Alim və Fərqanə Qasımovlar"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     Səid Rüstəmovun mahnıları

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18.06.2018                                                                                                      

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Nəğməli səhər”. Musiqili veriliş

    06.48 Çıxış edir “İst or Vest” qrupu

    07.00 “Sabahınız xeyir” (təkrar)

    07.30 Estrada konserti

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar   

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Uğur” (Tofiq Quliyev adına 12 saylı musiqi məktəbinin şagirdi Murad İbrahimovun uğurları)

    10.25 Musiqi mozaikası

    11.00 Xəbərlər

    11.05 İdman icmalı

    11.20 Çıxış edir estrada müğənniləri

    12.00 Xəbərlər  

    12.05 “Böyük tənəffüs” (Qonaq gəlir dostlar bizə) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 Xalq havaları və rəqsləri

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər 

    14.05 RV proqramı

    14.10 “İgidnamə”  (“Azərbaycanın Milli Qəhrəmanı” Mübariz İbrahimov) (xatirə günü) (f)

    14.30 “Ana Vətən”. Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Duetlər

    15.30 “Kino səltənəti” (Xalq yazıçısı İsa Muğanna və Azərbaycan kinosu) (təkrar)

    16.00 Azərbaycan kinofilmlərindən rəqslər

    16.20 “Yazıya pozu yoxmuş” (Vətən) (f)

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Çıxış edir populyar müğənnilər

    18.45 İnstrumental heyətlərin konserti

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Çağdaş qələmlər” (Bədii ədəbiyyatda müharibə mövzusu)

    19.35 Çıxış edirlər Nəzakət Teymurova və Gülbahar Şükürlü

    20.00 Xəbərlər 

    20.15 Musiqi çələngi

    21.00 Hüseyn Arif – “Ömrün bir fəsli” (poema) (f)

    21.30 Ulduzların dueti

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Azərbaycanın musiqi aləmində”

    23.00 “İlmə” (Tariximiz metal sənəti incilərində)

    23.30 Romans axşamı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Məsihi (I veriliş) (f)

    00.20 Operettalardan mahnı və duetlər 

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri”. Musiqili veriliş  (Cövdət Hacıyev) (doğum günü) 

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Çağdaş qələmlər”  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “İlmə” (təkrar)

    03.40 Sevgi nəğmələri 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Çərşənbə axşamı Çərşənbə axşamı

    19.06.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Valideynlər üçün tələ"

    13:30   "İdman icmalı"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Ötən illərin nəğmələri"

    17:00   "Xəbərlər"      

    17:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Musiqi dəqiqələri"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Elm və innovasiya"

    23:00   "Oxuyur Brilliant Dadaşova"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Cəsur Loreyn"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Musiqi dəqiqələri"

    2:45     "Günün nəbzi"

    3:30     "Elm və innovasiya"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Ötən illərin nəğmələri"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    19.06.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Yay lövhələri

    06.30 Çıxış edir vokal və instrumental qruplar

    07.00 “Gülüş ustaları” (Xeyrəddin Qoca) (f)

    07.30 Gənc ifaçıların konserti

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı 

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Oxuyurlar Almaz Orucova və Zakir Əliyev 

    10.30 “Duyğu yarpaqları”. Taleh Həmid (doğum günü) (f)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Elm və həyat”. Radio jurnalı (Atom nüvə silahının tarixi)

    11.30 “Xeyrə qənşər” (Nəsiminin yaradıcılığı və aşkar olunan qəbri haqqında. Tədqiqatçı Yusif Zeynalov)

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Dünyanı tanıyın”. Uşaqlar üçün öyrədici proqram (Dünyanın ən böyük, ən uca, ən qəribə məkanları və tikililəri) (təkrar)

    12.25 Anonslar

    12.30 “Sənət söhbətləri” (Musiqili Teatrın son tamaşalarından söhbət açılır)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ünvanımız Azərbaycandır” (Finlandiyadakı Azərbaycan diasporunun rəhbəri Arzu Oqtay) (təkrar)

    14.40 Aşıq havaları

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 Musiqi kaleydoskopu

    15.55 Anonslar

    16.00 “Yurda sarı” (Dayaq nöqtəsi – Kərkicahan. Xocalı)

    16.30 El havaları

    16.50 “Mir”.  Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı

    17.50 “Poeziya dəqiqələri”. Şöhlət Əfşar (f) 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Musiqi dünyası” (Niyazi Kərimov)

    18.55 Anonslar

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Məhəmməd Hadi poeziyasından nümunələr (f)

    19.35 Oxuyurlar Aybəniz Haşımova və Teymur Əmrah

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Muğamdan rəqsədək”. Musiqi proqramı

    21.00 “Xatirələr, memuarlar” (Sara Qədimova) (təkrar)

    21.30 Simfonik rəqslər  

    21.40 Duetlər

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Köhnə, yeni radio” (Dəmir Gədəbəyli) (f)

    22.40 İlhamə Quliyeva və Mobil Əhmədovun lent yazıları 

    23.00 “Axşam görüşləri” (Ömər Xəyyam -870) (təkrar)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Məsihi (II veriliş) (f)

    00.20 “Gecə düşüncə...” (Fətəli xan Xoyski. Tarixçi-alim Firdovsiyyə Əhmədova) 

    00.50 Estrada pyesləri  

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqi proqramı 

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Sənət söhbətləri”  (təkrar) 

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Ünvanımız Azərbaycandır”  (təkrar)

    03.40 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı  (təkrar)

  • Çərşənbə Çərşənbə

    20.06.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Şagird Dyukobyu"

    13:00   "Hərb tariximizdən"

    13:30   "Təmas nöqtəsi"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   Televiziya filmi

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   Bədii film: "Məhəbbət əhvalatı"

    22:50   "Bakı gecələri"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "İlk dəfə"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "İlk dəfə" (davamı)

    2:30     "Təmas nöqtəsi"

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:40     "Musiqi dəqiqələri"

    4:10     "Zamanın sorağında"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Hərb tariximizdən"

    6:30     Televiziya filmi 

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    20.06.2018                            

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (f)    

    06.48 Orkestr fantaziyaları

    07.00 “Xeyrə qənşər” (təkrar)

    07.30 Azərbaycan kinofilmlərindən musiqi fraqmentləri

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 Melodiyadan-melodiyaya

    10.50 “Şair öz səsində”. Adil Cəmil (f) 

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 Oxuyurlar Almaz Ələsgərova və Heydər Anatollu   

    11.30 “Obalardan-babalardan” (Aşıq Kamandar Əfəndiyevin yaradıcılığı)  

    12.00 Xəbərlər                                                                                                                                      

    12.05 “Sabaha pəncərə” (Yay istirahəti, yay əyləncələri)

    12.25 Uşaq nəğmələri  

    12.45 İnstrumental musiqi

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Musiqi dünyası” (Niyazi Kərimov) (təkrar)  

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Azərbaycan təbiəti”. Radio jurnalı (Respublikamız dünyanın qədim flora nümunələrinin vətənidir.                                                                                                  Biologiya üzrə fəlsəfə doktoru Asif Mehrəliyev)

    15.25 Anonslar

    15.30 “İgidnamə” (Vüqar Mürsəlov) (f)

    15.50 Hərbi marşlar 

    16.00 “Vətən nəğmələri”. Musiqili veriliş

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün...”. Musiqi proqramı 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Estrada proqramı  

    18.40 İnstrumental musiqi

    19.00 Xəbərlər

    19.05 Musiqi çələngi  

    19.45 Azərbaycan bəstəkarlarının əsərləri. Tarda çalır Ramiz Quliyev 

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”. Musiqi proqramı 

    21.00 “İlham çeşməsi” (Bəstəkar Rauf Məmmədov)

    21.30 Nəğməli axşamlar

    22.00 Xəbərlər           

    22.10 “Abidələrimiz” (Əlimərdan bəy Topçubaşov) (təkrar)   

    22.40 Cahangir Cahangirovun mahnıları (doğum günü)    

    23.00 Ötən illərin nəğmələri 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Məsihi (III veriliş) (f)

    00.20 Səid Rüstəmov - “Durna” musiqili komediyasından parçalar    

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Klassik musiqi

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Duyğu yarpaqları” (Taleh Həmid) (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Çıxış edir xarici estrada ulduzları 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə axşamı Cümə axşamı

    14.06.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Bağçılıq"

    12:00   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    12:30   Bədii film: "Tirabitiyaya körpü"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Günün nəbzi"

    15:20   "Əlaçı". İntellektual oyun

    16:30   "Müasir Azərbaycan gənci"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Kino-xəbər"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Azərbaycan tarixi"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Günün nəbzi"

    21:30   "Musiqi dəqiqələri"

    22:00   Bədii film: "Sevgi qanadlarında"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Dəyirmi masa cəngavərləri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     Bədii film: "Dəyirmi masa cəngavərləri" (davamı)

    3:00     "Günün nəbzi"

    3:40     "Azərbaycan tarixi"

    4:10     "Palitra ART"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Müasir Azərbaycan gənci"

    6:00     "Musiqi dəqiqələri"

    6:30     Televiziya filmi 

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    14.06.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Musiqi lövhələri

    06.30 Estrada proqramı

    07.00 “Yurd yeri” (təkrar)

    07.30 “Koroğlu” ansamblının konserti

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Soruşun cavab verək” (Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi yanında Dövlət Sosial  Müdafiə 

    Fondunun əməkdaşları qonağımızdır) (canlı)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram 

    11.50 Oyun havaları  

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Yaşıl planet” (Zaqatala qoruğu) (təkrar)

    12.25 Anonslar                                                                                                                   

    12.30 “Xatirələr işığında”. Xəlil Rza Ulutürk (f)

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Poeziya dəqiqələri”. Nisəbəyim (f)

    14.20 “Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı 

    14.45 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Vətən yaşasın...” (Rövşən Quliyev və Elmar Hüseynovun döyüş yolu) (təkrar) 

    15.25 “Ana yurdum”. Musiqi proqramı

    16.00 “Yaz düşüncələri” (Akademik Hikmət Mahmud) (təkrar)

    16.40 Musiqi dəqiqələri 

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Sizin üçün... ”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 Populyar müğənnilərin konserti

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Duyğu yarpaqları”. Hüseyn Arif  (f)

    19.35 Oxuyurlar Zülfiyyə Xanbabayeva və Faiq Ağayev

    20.00 Xəbərlər

    20.15 “Sən bir nəğmə, mən bir nəğmə”. Musiqi proqramı

    21.00 “Şirvan şikəstəsi” (Aşıq Bəylər yaradıcılığı)

    21.30 Faiq Sücətdinovun mahnıları (doğum günü) 

    22.00 Xəbərlər

    22.10 “Gecə döyülən qapılar” (Şair, publisist Əli Razi Şəmçizadə)

    22.40 Çıxış edir ART Gülarə Əliyeva adına “Dan ulduzu” instrumental ansamblı

    23.00 “Axşam görüşlərindən seçmələr” (Qurtuluş günü) (f)

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Mirzə Şəfi Vazeh  (I veriliş) (f)

    00.20 “Yaddaş səhifələri” (Saday Budaqlı – “Firuzə qaşlı sırğa”)

    00.35 Gənc bəstəkarların əsərləri 

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Musiqili komediyalardan parçalar

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Xatirələr işığında” (təkrar) 

    02.40 Caz musiqisi

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Şirvan şikəstəsi” (təkrar)

    03.40 “Səs xəzinəmizdən”. Həbib Bayramov (doğum günü) 

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər         

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Cümə Cümə

    15.06.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   "Böyük ömrün anları"

    12:30   "Musiqi dəqiqələri"

    13:00   "Əbədiyyət"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Əbədiyyət"

    15:20   "Musiqi dəqiqələri"

    16:00   "Əbədiyyət"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Musiqi dəqiqələri"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "Əbədiyyət"

    21:50   "Yaradanlar və yaşadanlar"

    23:30   Bədii film: "Böyük dayaq"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Böyük dayaq"  (davamı)

    1:30     "Musiqi dəqiqələri"

    2:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    2:15     "Böyük ömrün anları"

    3:15     "Musiqi dəqiqələri"

    4:00     "Əbədiyyət"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Əbədiyyət"

    6:20     "Musiqi dəqiqələri"

    7:00     "Xəbərlər" (ingilis dilində)

    7:15     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    15.06.2018

    Milli Qurtuluş Günü                                                    

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)

    06.48 Uvertüra və marşlar 

    07.00 “Səma elçilərindən hədislər”  (f)

    07.30 Musiqi mozaikası  

    08.00 Xəbərlər

    08.05 RV proqramı

    08.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 Xəbərlər

    10.05 “Bizdən sonra” (Qurtuluş günü) (f)

    10.35 Çıxış edir ART solistləri 

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Azərbaycan yurdum mənim”. Musiqi proqramı 

    11.40 İnstrumental musiqi 

    12.00 Xəbərlər

    12.05 “Navalça” (“Azərbaycanım mənim” ədəbi-bədii kompozisiya. 15 İyun Milli Qurtuluş Günüdür)

    12.35 “Adın şöhrət, şan yerimiz”. Musiqi proqramı   

    13.00 Xəbərlər

    13.10 Günorta konserti

    14.00 Xəbərlər

    14.05 RV proqramı

    14.10 “Ana Vətən”. Musiqi proqramı   

    14.30 “Hərb tariximizdən” (Tam artilleriya generalı Səməd bəy Mehmandarov haqqında)

    14.45 Çıxış edir “Buta” qrupu   

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)

    15.05 “Yaddaş səhifələri”  (Elçin - “Mahmud və Məryəm”. XXII hissə) (f)

    15.20 Cəngi və yallılar  

    15.30 “Əsrlərə səyahət” (Milli Qurtuluş Gününə həsr olunub)

    15.50 Musiqi dəqiqələri

    16.00 “İdman”. Radio jurnalı

    16.45 Anonslar

    16.50 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Məşəl kimi yanan ürək”. Musiqi proqramı

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Axşamçağı”. Musiqili veriliş

    19.00 Xəbərlər

    19.05 “Vaxtınız varsa” (Elnur Qərari) (f)

    19.35 “Yeni Azərbaycan”. Musiqi proqramı    

    20.00 Xəbərlər

    20.15 Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş bayram konserti 

    21.00 “Dədə sözü yerdə qalmaz” (Milli mənəvi dəyərlər folklorda)

    21.30 “İnamla gedirik gələcəyə biz”. Musiqi proqramı  

    22.00 Xəbərlər

    22.10 Ulu öndərin sevdiyi musiqi əsərləri 

    22.30 “Söz naxışı” (Güzgü müxtəlif xalqların dünyagörüşündə) 

    23.00 Muğam axşamı 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Lirika dəftərindən”. Mirzə Şəfi Vazeh  (II veriliş) (f) 

    00.20 Qəhrəmanlıq mövzusu Azərbaycan bəstəkarlarının əsərlərində   

    01.00 Xəbərlər

    01.10 “Əbədiyaşarlar”. Musiqili veriliş

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Bizdən sonra”  (təkrar)

    02.40 Caz musiqisi 

    03.00 Xəbərlər

    03.10 “Dədə sözü yerdə qalmaz” (təkrar)  

    03.40 “Bakı gecələri”. Musiqi proqramı

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı (təkrar)

  • Şənbə Şənbə

    16.06.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı

    11:00   "Xəbərlər"

    11:30   Bədii film: "Bir qalanın sirri"

    12:55   "Hazırcavablar"

    13:30   "Şahmat klubu"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   Ruhəngiz Qasımova "Qonşu qonşu olsa". Teletamaşa

    16:00   "Turan"

    16:30   "Kənd saatı"

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   "Azərbaycan - yurdum mənim"

    18:00   "Xəbərlər" (rus dilində)

    18:30   "Naxçıvan yallıları"

    19:00   "Region xəbərləri"

    19:30   "Musiqi dəqiqələri"

    20:00   "Xəbərlər"

    20:50   "XXI əsrin salnaməsi"

    21:50   "Bizim planet"

    22:40   "Nə? Harada? Nə vaxt?". İntellektual oyun

    23:40   "Musiqi dəqiqələri"

    0:00     "Xəbərlər"

    0:30     Bədii film: "Arşın mal alan"

    2:00     "Salam, Hola"

    3:15     "Bizim planet"

    4:00     "XXI əsrin salnaməsi"

    5:00     "Xəbərlər"

    5:30     "Məclisi-üns"

    6:30     "Ramazan bayramınız mübarək". Konsert proqramı

    7:10     "Turan"

    7:40     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    16.06.2018

    Ramazan bayramı

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 XÇA ansamblının ifasında rəqslər

    06.30 “Bakı, sabahın xeyir”. Musiqi proqramı   

    07.00 “Çiçək yağışı” (Zəlimxan Yaqub) (f)

    07.30 Şənbə təranələri 

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (canlı)

    08.55 Anonslar

    09.00 Xəbərlər

    09.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqramın davamı

    09.55 Anonslar

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Çələng”. Musiqili veriliş

    10.50 Rəqslər 

    11.00 Xəbərlər

    11.05 RV proqramı

    11.10 “Ovqat”. Musiqili-əyləncəli proqram (təkrar)

    11.50 Çıxış edir “Buta” qrupu

    12.00 “Müqəddəs ayinlər” (Ramazan bayramı) (f) 

    12.30 “Gözəlliklər məskəni”. Musiqi proqramı

    13.00 Xəbərlər

    13.05 “Boğça”. Uşaqlar üçün folklor toplusu (Bir görmək yüz eşitməkdən yaxşıdır)

    13.25 Azərbaycan xalq mahnıları və rəqsləri

    14.00 RV proqramı

    14.05 “Azərbaycan əsgəri” (Azərbaycan Silahlı Qüvvələrinin yaradılması və inkişaf mərhələlərinə həsr edilib) 

    14.25 “Ana Vətən”. Musiqi proqramı

    15.00 Xəbərlər (rus dilində)  

    15.10 “Bəhər” (Hədəfə, məqsədə doğru)

    15.30 İnstrumental el havaları

    15.50 “Ozanların dilindən” (Seyid Nigari) (f) 

    16.20 “Ramazan bayramınız mübarək”. Musiqi proqramı

    17.00 Xəbərlər

    17.05 RV proqramı

    17.10 “Arzu”. Musiqi poçtu 

    18.00 Xəbərlər

    18.05 “Səngərə məktub” (Şair Gülarə Munis)  

    18.25 “Mir”. Dövlətlərarası Teleradio Şirkətinin proqramı  

    18.40 Oxuyurlar Alim Qasımov və Fərqanə Qasımova

    19.00 “Xəzinə inciləri”. Musiqili veriliş

    20.00 Anonslar

    20.05 Gənc xanəndələrin konserti

    20.30 “Bizim planet”   

    21.00 Ötən illərin nəğmələri 

    22.00 Xəbərlər                       

    22.10 Bakıya həsr olunmuş mahnılar

    22.40 Rəfiq Zəkanın sözlərinə yazılmış mahnılar

    23.00 “El havası” (Aşıq Pəri) (təkrar)

    23.30 “Bayram axşamları”. Musiqi proqramı

    00.00 Xəbərlər

    00.10 Muğam dəstgahlarımız

    01.00 Xəbərlər

    01.10 Üzeyir Hacıbəyli “O olmasın bu olsun” musiqili komediyasından parçalar

    02.00 Xəbərlər

    02.10 “Nəğmə dolu gecələr”. Musiqi proqramı

    03.00 Xəbərlər

    03.10 Simfonik musiqi

    04.00 Xəbərlər

    04.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram  (təkrar)

    05.00 Xəbərlər

    05.10 “Gəl, səhərim”. Publisistik  musiqili  proqramın davamı (təkrar)

  • Bazar Bazar

    17.06.2018     

    8:00     "Xəbərlər"

    8:30     "Ötən illərin nəğmələri"

    9:00     "Ovqat"

    10:30   "Həftənin mənzərəsi" (ingilis dilində)

    11:00   "Pillə"

    12:00   "Azərbaycan Respublikasına xidmət edirəm"

    13:00   "Muğam dünyamız"

    14:00   "Xəbərlər"

    14:30   "Səadət"

    15:30   "Dadlı dünya"

    16:00   Konsert proqramı

    17:00   "Xəbərlər"

    17:30   Bədii film: "Görüş"

    19:00   "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    20:00   "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    21:30   "Breyn rinq". İntellektual oyun

    22:30   "Sevilənlər"

    0:00     Bədii film: "Bəyin oğurlanması"

    1:10     "Musiqi dəqiqələri"

    1:30     "Ovqat"

    3:00     "Həftə". Analitik-informasiya proqramı

    4:30     "Mən azərbaycanlıyam". İntellektual oyun

    5:30     "Sevilənlər"

    7:00     "Dadlı dünya"

    7:30     "Azərbaycan - yurdum mənim"

    17.06.2018

    06.00 Çağırış. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni

    06.02 Verilişlərin açılışı

    06.03 RV proqramı

    06.08 Çıxış edir instrumental ansambllar 

    06.30 “El havası” (təkrar)  

    07.00 “Bakım mənim”. Musiqi proqramı  

    07.30 “Şəbəkə”. Həftənin sənət mənzərəsi

    08.00 RV proqramı

    08.05 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram

    09.45 ART “Qaytağı” instrumental ansamblının konserti 

    10.00 RV proqramı

    10.05 “Sabahınız xeyir” (“Yüz bəhanə- bir yanlışı yüz edər!”)

    10.35 Anonslar

    10.40 “Anasının balası”  (Dəcəl ayının bal sevdası)

    11.00 Xəbərlər

    11.05 “Çələng”. Musiqili veriliş (təkrar)

    11.50 Klarnetdə çalır Hacı Həmidoğlu 

    12.00 “Dünya bu gün”. Beynəlxalq icmal

    12.15 Populyar müğənnilərin konserti

    13.00 Xəbərlər

    13.05 RV proqramı   

    13.10 İnstrumental musiqi 

    13.30 “Məktəb illəri” (Bülbülün Bakıdakı memorial muzeyində tədbir)

    13.55 Anonslar

    14.00 Muğam saatı

    15.00 “Bir nəğmənin nağılı” (Ələkbər Tağıyev, Ələkbər Ziyatay –“Bakı gecələri”)

    15.30 Anonslar

    15.35 Şən melodiyalar 

    16.00 “Uşaqdan xəbər al” (Vətən – ana deməkdir. Uşaqlarla vətənpərvərlik mövzusunda söhbət)

    16.25 Çıxış edir gənc estrada müğənniləri 

    17.00 RV proqramı

    17.05 “Əsgər istəyi” (206 saylı məktəbin hərbi müəllimi, müharibə veteranı, mayor Sücaət Haqverdiyevin

    döyüş yolu) 

    18.00 Xəbərlər

    18.10 “Sevgilimsən, poeziya” (Nazim Hikmət) 

    18.40 “Nəğmə dolu bir ürəyəm”. Oxuyur Ramil Qasımov

    19.00 “Söz dünyamız” (Məstan Günər) (f)

    19.30 “Bulaq” (Yaylaqda yeni yurd dəyişməsi)

    20.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı

    21.30 “Axşam görüşləri”

     22.30 Oxuyur Fidan Qasımova (doğum günü)   

    22.50 Valslar

    23.00 “Unudulmayanlar” (Rəfiq Zəka Xəndan)

    23.30 “Bakı axşamları”. Musiqi proqramı 

    00.00 Xəbərlər

    00.10 “Yaddaş səhifələri” (Saday Budaqlı – “Firuzə qaşlı sırğa”) (təkrar)

    00.25 “Gecəniz xeyrə qalsın”. Musiqili veriliş (Cahangir Cahangirov)

    01.00 Xəbərlər                                

    01.10 Lirik melodiyalar 

    01.30 “Bulaq” (təkrar) 

    02.00 “Həftə”. Analitik - informasiya proqramı  (təkrar)

    03.30 “Ulduzlu gecələr”. Musiqi proqramı  

    04.00 Xəbərlər

    04.10 Tofiq Əhmədovun lent yazıları (saksofon)

    04.20 “Gəl, səhərim”. Publisistik musiqili proqram (təkrar)